logo

reklam

 BİLECİKLİLER İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİ

Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık, Vedat Kazıcı, Ali Şahinoğlu ve Mehmet Ali Karasu, “Bilecikliler Buluşuyor” Bilecikliler Kültür ve Tanıtım Büyük Buluşması’na katıldı.
İstanbul Bilecikliler Derneği tarafından İstanbul Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi Kartal Belediyesi Kültür ve Nikah Salonu’nda düzenlenen Bilecikliler Buluşması yoğun ilgi gördü. Başkan Yardımcıları, Fındık, Kazıcı, Şahinoğlu ve Karasu İstanbul Bilecikliler Derneği tarafından düzenlenen “Bilecikliler Buluşuyor” programına Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu adına katılarak Bilecikli hemşehrileri ve Bilecik sevdalıları ile bir araya geldi. Bilecik’in tüm renklerinin, değerlerinin, kültürlerinin, ezgilerinin, folklorik sanatlarının, yöresel lezzetlerinin ve memleket bilincinin bir arada olduğu etkinlikte  Bilecikliler birbirleri ile görüşerek hasret giderdi. Etkinlikte konuşan Başkan Yardımcısı  Mahmut Fındık “Bilecik kültürünün doyasıya yaşandığı bu geceyi düzenleyen başta İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Faruk Şahin olmak üzere yönetim kurulunu tebrik ediyor, emeği geçen herkese ve etkinliği katılımlarıyla onurlandıran Bilecikli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
“Bilecikliler Buluşuyor” Bilecikliler Kültür ve Tanıtım Büyük Buluşması’na CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık, Vedat Kazıcı, Ali Şahinoğlu ve Mehmet Ali Karasu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek başkanı Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Bilecikli katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ