logo

reklam

BİLECİK’LİLER KURULUŞ VE KURTULUŞ GECESİNDE PENDİK’TE BULUŞUYOR

İstanbul Bilecikliler Derneğinin düzenlemiş olduğu Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş gecesi 16 Aralık 2018 Pazar günü saat 19 ile 23 saatleri arasında Pendik Yunus Emre Kültür Merkezinde yapılacaktır. Geceye Eskişehirli ünlü sanatçı Mithat Körler katılarak geceye renk katacaktır. Program Mehter marşı ile başlayacak. Folklor gösterisi ile devam edecek. Çeşitli ikramlardan sonra plaket töreni ile son bulacaktır . Geceye tüm Bilecikli hemşehrilerimizi davet ediyoruz .

HAYDİ BİLECİKLİLER BİRLİK BERABERLİK İÇİN 16 ARALIK’TA PENDİK’TE BULUŞALIM

İstanbul Bilecikliler Derneğinin düzenlemiş olduğu Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş gecesi ile ilgili bir açıklama yapan İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Oktay  Tepe  şunları söyledi.

Değerli hemşehrilerim Bilecik ilimizin tanıtılması noktasında güzel bir çalışma yapıyoruz. Bilecik, Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri olan bir şehir. Bilecik kardeşlik hamurunun karıldığı yer. İnşallah tarih ve kültür şehri olan Bilecik’i daha iyi tanıtacağız. Dünden çok iyiyiz. Ancak yarın daha iyi olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Ben bu anlamda  16 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan gecemize tüm Hemşehrilerimizin katılmasını canı gönülden istiyorum. Bu güzel buluşmaya katkıda bulunan bütün belediye başkanlarına ,kurum ve kuruluş teşekkür ediyorum dedi

 

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ