logo

reklam

CHP KARTAL İLÇE ÖRGÜT TOPLANTISI BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİNDE YAPILDI

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı örgüt toplantısı Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde yapıldı. Toplantıya ,Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Özgür Nas, Kartal Belediye Başkan yardımcıları Oktay Aksu ;İmam Aydın  CHP Kartal Belediye Meclis Üyeleri ,CHP geçmiş dönem Kartal İlçe Başkanları Muammer Çelebi ve Erdal Kıskanç ,CHP Kartal ilçe Yönetimi ,Kadın Kolları ,Gençlik Kolları, CHP Mahale birim temsilcileri ve Partili Üyeler katıldı .

Toplantı ,bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı .CHP Kartal İlçe örgüt toplantısının açılış konuşmasını  Başkan Efendi Argunşah yaptı . Argunşah yaptığı konuşmada şunları söyledi

 

“ Başarılı olmak için mutlaka birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Yıllardır bir tek Cumhuriyet Halk Partisi ayakta kalmıştır. Türkiye, her geçen gün daha çok CHP’ye ihtiyaç duymaktadır.

Göreve ilk geldikleri günden itibaren sahada çalışmalarını sürdürdüklerini, özellikle bu dönemde sorunları oldukça fazla olan esnaf ziyaretlerine önem verdiklerini belirten Argunşah, Türkiye’nin önemli sorunlarla mücadele ettiğini, bu sorunların tek ilacının CHP iktidarı olduğunu ifade ederek, Belediye Başkanının kurduğu Komşu İletişim Merkezi ile birlikte Kartal’da vatandaşlara ulaşabildiklerini, ekonomik sıkıntı çeken insanlara yardım ellerini uzattıklarını, gıda ve sağlık konusunda ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Kartal CHP Örgüt toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ