logo

reklam
23 Kasım 2021

DOĞRU PARTİ KARTAL 1.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

21 KASIM 2021 Pazar günü Kartal Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezinde yapılan olağan 1. kongrede mevcut ilçe Başkan’ı Gülay şakar tekrar ilçe başkanlığı görevine getirildi.

Tek liste olarak girilen kongrede Gülay şakar Doğru Parti Kartal İlçe Başkan’ı oldu.
Doğru Parti Genel başkan’ı Rıfat Serdaroğlu’ununda katıldığı kongrede Kartal’ın duayen siyasetçileride hazır bulundu…
Kongre Divan heyetinin belirlenmesinin ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

Kongreye katılanlar arasında,Doğru parti Genel Başkan’ı Rıfat Serdaroğlu, Doğru parti istanbul İl Başkan’ı Arda Ateş,Kurucular kurulu üyeleri Sedat Özkan, Hasan Okhan Okumuş, Demokrat Parti Kartal İlçe Başkan’ı Eray Ekim,Doğruyol Partisi geçmiş dönem İlçe Başkanlarından Nevzat Tuncal,Kartal’ın sevilen isimlerinden Av.Kadri Ateş,Demokrat Parti Kartal Belediye Başkan adaylarından Müslim Şahanoğlu,Doğru parti üyeleri ve Basın Mensupları katıldı.

İLK SÖZ ŞAKAR’IN
Kongrede İlk Konuşmayı İlçe Başkan’ı Gülay Şakar Yaptı. 14 Haziran 2021 tarihinde birer çoban ateşi bireyi olarak bizler Kartal İlçe Başkanlığımızı kurduk.

SERDAROĞLU HÜKÜMETE YÜKLENDİ
Genel Başkan Serdaroğlu’da yaptığı konuşmasında Hükümete yüklendi ve ana muhalafetin Erdoğan hükümetini yıkamayacağını dile getirdi.
Kendilerinin,muhakkak bir gün Ülke yönetiminde yer alacaklarını ve bugüne kadar yapılan yanlışların hesabını soracaklarını söyledi.
Serdaroğlu, ilk seçimlerde Ülkede yönetimin değişeceğini ve kendilerinin de yeni kurulacak oluşumun içinde olacaklarını vurguladı….
Kongre hazırlanan tek listenin oylanması ile son buldu…

Share
#

SENDE YORUM YAZ