logo

reklam

DOĞRU PARTİ KARTAL İLÇE MERKEZİ GENEL BAŞKAN RIFAT SERDAROĞLU’NUN KATILIMI İLE TÖRENLE AÇILDI.

Doğru Parti kurmayları, Kartal Vesta Reastaurant da yerel gazeteciler ile kahvaltıda buluştu.

Kahvaltı programında açılış konuşması yapan İlçe Başkanı Gülay Turna, “Gazetecilere daha önce Genel Başkanımızla buluşturacağımız sözünü yerine getirdiğimiz için çok mutluyuz. Başkanımızı aramızda gördüğümüz için çok heyecanlı ve gururluyuz. Bundan sonra da çalışmalarımızı doğru bir şekilde gerçekleştireceğiz.” dedi.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Devlet ve Sağlık Bakanlığı görevlerinde bulunmuş olan deneyimli siyasetçi Doğru Parti Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu, ülkenin çok kötü günler geçirdiğini ifade ederek, yapısal reformlar, zenginleştirilmiş parlamenter sistem, eşitlikçi ve paylaşımcı bir demokrasi planladıklarını, ülkenin kaynaklarını tekrar halka kazandıracak politikalar üreteceklerini ve yok pahasına satılan Cumhuriyet değerlerini tekrar kamulaştırarak milletin hizmetine sunacaklarını söyledi.

Rıfat Serdaroğlu, hakkında açılan onlarca dava ve hapis cezasına rağmen yılmadan, yorulmadan vatandaşa anlatmaya devam ettiğini, bu kadar hırsızlığın, yolsuzluğun, adam kayırmacılığının olduğu bir ülkede, mütahhitlere ödenen fahiş paralara itirazı olduğunu bir kez daha tekrarladı.

 

Doğru Parti Ekonomiden sorumlu Başkan yardımcılarından Gazeteci-yazar Meriç Köyatası da partisinin karma ekonomi sistemini getireceğini, devletin ve özel sektörün eşit haklarla üretim sağlayacaklarını hatırlatarak, öğretmen ve sağlıkçılar başta olmak üzere maaşlarda oldukça büyük iyileştirmeler getireceklerini ifade etti.

 

Basın ile yapılan kahvaltılı toplantıya Genel Başkan Rıfat Serdaroğlu dışında yardımcıları Avam Apaydın, Prof. Dr. Haluk Günuğur, Mehmet Yaşar Ahi, Meriç Köyatası, Genel Sekreter Tevfik Sipahi, Basın Danışmanı Ümit Turpçu, Yüksek Haysiyet Divan Başkanı Ömer Işık Ece, Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı Faik Akyol, Parti Kurucuları Sedat Özkan, Hasan Okan Okumuş ve Adnan Dikicioğlu’da katıldılar.

 

Kahvaltının ardından Kartal Kordonboyu Mahallesinde bulunan ilçe Merkezi Genel Başkan Rıfat Serdaroğlu, İl Başkanı Arda Ateş ve İlçe Başkanı Gülay Turna ve kalabalık bir partili grubunun katılımı ile açıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ