logo

reklam

EBUEBKİR TAŞYÜREK; “KARTAL’DA ÖNCE 2023’TE, ARDINDAN DA 2024’TE YENİDEN TARİH YAZACAĞIZ!..”

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı’nın Danışma Meclisi Toplantısı, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda, Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İl Başkan Yardımcısı M.Ejder Batur, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Parti Kurucuları, Kadın ve Gençlik Kolları ve Mahalle Teşkilatlarının katılımıyla yapıldı.

Danışma meclisi toplantısı Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Başkanı Ebubekir Taşyürek yaptı. Taşyürek  danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“Teşkilatımızın her kademesinde fedakarca görev yapan Dava ve Yol Arkadaşlarım Sözlerimin başında hepinizi muhabbetle ve Allah’ın selamıyla selamlıyorum.” diyerek başlayan  Ebubekir Taşyürek, sık sık atılan sloganlarla kesilen motivasyonlu ve coşkulu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Değerli Başkanlarım, İstanbul’un balkonu, lalenin anavatanı, medeniyet dünyamıza ilişkin tarihi, coğrafi ve kültürel değer ve güzellikleri bünyesinde barındıran kadim ilçemiz Kartalımıza Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Danışma Meclisimizin Kartalımıza, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlara ve yeni ufuklara vesile olmasını canı gönülden diliyorum.

MECLİS ÜYELERİMİZ VE MAHALLE TEŞKİLATLARIMIZLA DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞMALARA DEVAM ETMEKTEYİZ.

Kartal İlçe Teşkilatı olarak göreve başladığımız 13 Ocak 2021 tarihinden bugüne Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz ve Mahalle teşkilatlarımızla dur durak bilmeden çalışmalara devam etmekteyiz.

Efendimizin önemli bir tavsiyesi olan; “iki günü birbirine eşit olan ziyandadır.” düsturunu aklımızdan hiç çıkarmıyoruz. Her gün “bu gün davamız adına ne yaptık?” sorusunu sorarak yolumuza samimiyet ve gayretle devam ediyoruz. İlçe teşkilatlarında siyaset yaparak hizmet üretmenin, hele de belediyesi olmayan bir teşkilatta mücadele etmenin zorluğu hepinizin malumudur.

Bütün Dünyanın ve ülkemizin çok ağır yaşadığı ve bedel ödediği salgın şartlarına rağmen Kartal İlçemizde teşkilat olarak üzerimize düşen bütün görevleri ve çalışmaları hiç durmadan yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz.

AŞKLA VE ŞEVKLE SAHAYA ÇIKARAK KARTALLI KOMŞULARIMIZLA, ESNAFLARIMIZLA, İŞ ADAMLARIMIZLA, KANAAT ÖNDERLERİMİZLE VE STK’LARLA BULUŞTUK.

İyi gün de, kötü gün de onlarla hemhal olmaya gayret ettik. Meselelerini dinledik, bu meselelerden çözebileceğimiz kısmını kendimiz çözdük. Bizi aşan kısımlarının çözümü içinde İl Başkanlığımız kanalıyla ve yılların birikimiyle oluşmuş özel dost ve kardeşlerimize ulaşarak çözmeye gayret ettik.

Bu çalışmalarımızı kesintisiz yapmaya, insanlarımızla kucaklaşmaya, bir arada olmaya, varsa sıkıntılarını dinleyip çözümler üretmeye ve durmadan Büyük ve Güçlü Türkiye davamız için Kartaldan gür bir sada olmaya devam edeceğiz.

 

BİZLER CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YOL VE DAVA ARKADAŞLARIYIZ.

Bizler O’nun dik duruşu ve haykıran gür sesiyiz. Yol arkadaşlığı hukukunun gereklerinden milim taviz vermeden, Liderimizin ardından yürüyerek, O’nun şahsında vücut bulan ideallerimizin her daim takipçisi ve savunucusu olmaya devam edeceğiz. Kartal Teşkilatı olarak bu kutlu yürüyüşte küslüğe, tembelliğe ve adam sendeciliğe aramızda asla yer vermedik, vermeyeceğiz…

Bize yakışanın, “kim var?” diye sorulduğunda, sorgusuz sualsiz bir adım öne çıkarak “BEN VARIM” diyebilmek olduğunu da çok iyi biliyoruz. Bu azim ve inançla yolumuza durmadan, dinlenmeden devam edeceğiz. Rabbim sağlık ve sıhhat versin, birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

ALLAH’IN İZNİYLE GÖRECEKSİNİZ Kİ, KARTAL ÖNCE 2023’TE, ARDINDAN 2024’TE YENİDEN TARİH YAZACAKTIR.

Her gün başka bir yerden başını kaldıran, yalanlarla, algılarla milletimizin kafasını karıştırarak siyaset üretmeye uğraşan gafillerin, hainlerin ve ihanet çetelerinin inadına, 2023 yılında yapılacak seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirmek ve güçlü bir AK Parti Gurubuyla Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer almak hedefi için Kartal Teşkilatı olarak ahdimiz var, sözümüz var. Mazlumların ve mağdurların umudu Büyük ve Güçlü Türkiye idealimizden, azmimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Ve Allah’ın izniyle göreceksiniz ki, Kartal önce 2023’te, ardından 2024’te yeniden tarih yazacaktır.

KARTAL’I 2009 YILINDA BIRAKTIĞIMIZ YERDEN GERİ ALARAK, 2024’TE KARTALLILARIN YENİDEN HİZMET BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞMASINI SAĞLAYACAĞIZ.

2023 zaferinden sonra Kartal’ı yalan yanlış rakamlarla, algılarla ve içi boş şovlarla yönetiyor gibi görünüp, her gün daha da geriye götüren kifayetsiz ve yetersiz CHP belediyeciliğini de Allah’ın izniyle tarihe gömeceğiz.

Kartal’ı 2009 yılında bıraktığımız yerden geri alarak, 2024’te Kartallıların yeniden hizmet belediyeciliğiyle buluşmasını sağlayacağız. Sözlerimi tamamlarken, bugün buraya gelerek teşkilatımızın gücünü, birlik ve beraberliğimizi gösteren siz değerli siyasi büyüklerimize ve yol arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Bu salonda gördüğümüz heyecan ve coşku hepimizin geleceğe dair ümitlerimizi ve inancımızı pekiştirdi. Allah hepinizden razı olsun.

Sizlerle beraber yol yürümeyi nasip eden Rabbime sonsuz şükürler olsun.Danışma Meclisimiz bir kez daha hayırlara ve başarılara vesile olsun.

Bu vesileyle Rahmet-i Rahman’a uğurladığımız, teşkilatımıza büyük emekleri geçen Kurucu İlçe Başkanımız Hasan Altuntaş, 2004-2009 dönemi Belediye Başkanımız Arif Dağlar, önceki dönem Gümüşpınar Mahalle başkanlarımızdan Yusuf Süha Önal başta olmak üzere vefat eden bütün dava kardeşlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla yad ediyor, hepinizi en kalbi saygı ve sevgilerimle selamlıyor ve sizleri bütün şehitlerimiz için ve merhum bütün dava kardeşlerimiz için Fatih-ı Şerif okumaya davet ediyorum. Saygılarımla, sevgilerimle, Allah’a emanet olun.” dedi

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ