logo

reklam

Engel tanımayan çifte Ahmet Cin’den düğün hediyesi

60115cb95899d_3d8d24c5a025b3fa84b8516dd9423379

Belediye Başkanı Ahmet Cin, geçirdiği bir kaza sonrası kısmi felç olan Vildan Keskin ve onu bir an olsun yalnız bırakmayan eşi İsmail Keskin’i ziyaret etti. Genç çiftin hikayesini dinleyerek onlara hediye takdim edenBaşkan Ahmet Cin: “Bu hikayeyi kamuoyunun bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok güzel örnek teşkil ettiniz. Yaşam kalitenizi artırmak adına size her türlü desteğimizi vereceğiz.”

Pendikli İsmail Keskin ve Vildan Keskin, 4 sene önce sözlendiler. Vildan, sözlendikten sonra babasıyla bir motosiklet kazası geçirdi ve kazadan sonra belden aşağısı felç kaldı. İsmail Keskin, sözlüsünü hastaneden hastaneye kucağında taşıyarak çare aramaya başladı. Ancak tüm uğraşlara rağmen Vildan’ın felç durumuna bir çözüm bulunamadı. Vildan eşine “Ben böyleyim, beni bırakabilirsin” dedi. İsmail Keskin ise “Başıma böyle birşey gelse sen beni bırakır mıydın?” diyerek Vildan’a olan sevgisini gösterdi. Yaşadıkları bu süreç aralarındaki sevgiyi daha da güçlendirdi ve genç çift, geçtiğimiz günlerde hayatlarını birleştirerek dünya evine girdi.

Pendik Belediyesi akülü sandalye hediye etti

Engelleri aşan bu sevgiye ilgisiz kalmayan Başkan Ahmet Cin de çiftin hikayesini dinleyerek onlarla sohbet etti. Genç çifte hediyeler takdim eden Başkan Ahmet Cin: “Bu hikayeyi kamuoyunun bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok güzel örnek teşkil ettiniz. Yaşam kalitenizi artırmak adına size her türlü desteğimizi vereceğiz.” dedi. Ziyaret sonunda genç çifte Pendik Belediyesi tarafından akülü sandalye hediye edildi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ