logo

reklam

ESKİŞEHİRLİLER DERNEĞİNDEN  EBUBEKİR TAŞYÜREK’E VE FATİH ERYILMAZ’A TAM DESTEK

Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek Kartal Eskişehirliler Derneğini ziyaret etti. Taşyürek Eskişehirliler Derneği ne gelişinde coşku ile karşılandı.

Eskişehirliler Dernek ziyaretine AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek Eskişehirliler Dernek Başkanı Recai Konakçı ve meclis üyesi adayları ve davetliler katıldı .Toplantının açılış konuşmasını Eskişehirliler Derneği Başkanı Recai Konakçı yaptı .Konakçı yaptığı konuşmada şunları söyledi. Ak Parti Belediye Başkan adayım, İlçe başkanlarım,meclis üyesi adaylarım, STK temsilcilerim buraya katılım  sağlayan hemşerilerimiz ,hepinize hoş geldiniz diyor saygılarımı sunuyorum. Bu akşam burada toplantı yapmamızın amacı Eskişehirli hemşerimiz Cumhur ittifakı meclis üyesi adayı Fatih Eryılmaz’a   tam destek vermek içindir. Biz hemşerimizin arkasındayız sonuna kadar destekliyoruz dedi.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayı Fatih Eryılmaz şunları söyledi. Değerli Belediye Başkan adayım, İlçe Başkanlarım ,dernek başkanım, siz değerli hemşerilerimiz . Hepinize hoş geldiniz diyor saygılarımı sunuyorum. Bizleri burada yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Ben sizlerin Kartal meclisinde temsilciniz olacağım İnşallah bu çıktığım yolda siz hemşerilerimizin bana tam destek vereceğinden eminim.31 Martta sandıkları siz hemşerilerimizin desteği ile patlatacağız dedi.

Daha sonra MHP ve Ak Parti Kartal ilçe başkanları bir selamlama konuşması yaparak Eskişehirlilerden oy ve Fatih Eryılmaza destek istediler

AK PARTİ KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EBUBEKİR TAŞYÜREK;

35 YILLIK TECRÜBEM REFERANSIMDIR

Eskişehirliler programında bir konuşma yapan Ebubekir Taşyürek; “Doğduğumuz toprakların ruh ve gönül dünyamıza kattığı değerlerimizi unutmadan, doyduğumuz topraklara hizmet etmeye talibiz. 35 yıllık mesleki, siyasal ve belediyecilik hayatımda kazandığım tecrübelerimi Kartal’ın hizmetine sunmak için aday oldum. Allah’a şükür, benim devletin bir puluna ihtiyacım yoktur. Bu iş gönül işidir, sevda işidir. Kartal’ın bir cazibe merkezi haline gelmesi için 44 tane güzel proje hazırladık. Taşocağı mevkisinde dünyada sadece Çin’de olan bir millet bahçesi, su sporları merkezi ve doğal park projemizden, Kartal-Uğurmumcu Havaray projesine, oradan sosyal ve kültürel projelere kadar birçok alanda projelerimiz var. İnşallah bu projelerin hayata geçmesiyle, Kartal bölgesi cazibe merkezi haline gelecek ve bu gelişmeden tüm Kartallılar olarak yararlanacağız” dedi. Katıldığı programlarda meclis üyesi adaylarına da destek isteyen Ebubekir Taşyürek’e, vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Program sonunda Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’e  Eskişehirli Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayı Fatih Eryılmaz tarafından 26 numaralı Ebubekir Taşyürek yazılı Eskişehir forması hediye edildi. Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

Share
1875 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ