logo

reklam

GÜRKAN AKYOL: GÖNÜLLERE GİREREK BİZ BU KARTAL’I ALACAĞIZ

DSC_0752

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’in proje tanıtım toplantısında konuştu. Akyol, seçimin altın tepside sunulmayacağını belirterek çalışarak Kartal’ı alacaklarını söyledi.

 

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’in proje tanıtım toplantısında konuşan Akyol şunları söyledi: “Hepimiz çok iyi biliyoruz ki; bu seçimler bir yerel seçimden çok daha fazlasıdır. Bu seçimlerde AK Parti’nin ve dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gücünün zayıflatmak isteyen çevreler, yerel seçimler üzerinden bir beka ve sistem tartışması başlatmanın gayreti içerisindeler. Bugüne kadar hezimete doymayan ve hezimetten ders çıkarmayan bu çevreler, Allah’ın izni milletimizin ferasetiyle bir kez daha mağlup olacaklar. Bu vesileyle Büyük Türkiye mücadelesinde kader birliği yaptığımız Milliyetçi Hareket Partili dostlarımıza, Genel Başkan Sayın Doktor Devlet Bahçeli ve Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek şahsında saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum”

“BU SALONDA TÜM KARTAL’A BİR SÖZ VERDİK”

“Biz 7 Nisan’da göreve geldiğimizde, bu salonda tüm Kartal’a bir söz verdik. Dedik ki: Biz bu Kartal’ı alacağız! Aradan geçen 11 ay boyunca Kartal’a verdiğimiz bu sözü tutmak için çok çalıştık. Birlik ve beraberlikten taviz vermeden el ele vererek başarılı bir aday adaylığı süreci geçirdik. Bu süreçte parti aidiyetiyle ve vakur duruşlarıyla elimizi güçlendiren 16 Belediye Başkan Aday Adayı arkadaşımıza ve 120 civarındaki Belediye Meclis Üyesi Aday Adayımıza çok teşekkür ediyorum. 29 Aralık’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kartal’a emaneti olan Belediye Başkan Adayımız Ebubekir Taşyürek abimizle birlikte Teşkilatımız tek vücut olup seçim startını verdik. Gece gündüz demeden Kartal’ın her mahallesini dolaşıp, herkesi ve her kesimi dinleyerek sorunlarını ve taleplerini not ettik. Kahvedeki vatandaşımızdan cami cemaatine, derneklerden sivil toplum kuruluşlarına kadar herkese ulaşarak dersimizi çalıştık ve bugün Kartal’ın aydınlık yarınları için hazırladığımız projelerimizi açıklamak üzere huzurunuza geldik”

“31 MART’TA SANDIKLAR KARTAL’DA YENİ BİR BAŞLANGICIN MÜJDECİSİ OLACAK”

“Kıymetli Kartallı dostlarım ne yazık ki Kartal’ın son 10 yılı kayıptır. Kartal ve Kartallılar Belediyecilik hizmetlerine hasret kalmıştır. Belediye yönetilemez, çözüm üretemez ve iş göremez hale gelmiştir. İçi boş söylemler ve sahicilikten uzak yapmacık samimiyetle Belediyecilik tiyatrosuna Kartal sevdalıları 31 Mart’ta “Artık Yeter” diyecek ve Kartal’ın geleceğine el koyacaktır. Buna tüm samimiyetimle inanıyorum. Kartal Sevdalısı ve Kartal’ın abisi Belediye Başkan Adayımız Ebubekir Taşyürek ve hepsi birbirinden değerli ve donanımlı Meclis Üyesi adaylarımızla Kartal’ın makus talihini değiştirecek ve Kartal’ı AK Belediyeciliğin yanı sıra gönül belediyeciliği ile buluşturacağız. Şimdiden kutlu olsun. Bugün yine bu salondan tekrar tüm Kartal’a sesleniyorum: Önümüzde 30 gün var. Bu 30 günde tüm adaylarımız ve Cumhur İttifakı Teşkilatlarımızla birlikte durmadan dinlenmeden kapı kapı dolaşıp, kendimizi ve projelerimizi anlatıp gönüllere girerek biz bu Kartal’ı alacağız!  Bunun için kartal hazır, mevsim hazır biz hazırız. 31 Mart’ta sandıklar Kartal’da yeni bir başlangıcın müjdecisi olacak. 1 Nisan’da Kartal’da güneş bir başka doğacak. 1 Nisan sabahına kartallılar yeni ümitlerle, aydınlık gelecek türküleriyle uyanacak! Çok iyi biliyoruz ki kutlu yarınlar bize altın tepside sunulmayacaktır. Bunun için 31 Mart sabahına kadar hiçbir mazeret kabul etmeden çok çalışacağımıza söz veriyorum”

 

Share
2777 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ