ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

GALERİ

SON SAYIMIZ

E - Gazete
Eryetiş Kavram Dershanesinin Matematik Olimpiyatları Sonuçlandı

Eryetiş Kavram Dershanesinin Matematik Olimpiyatları Sonuçlandı

Tarih 15 Nisan 2010, 12:02 Editör Halil Topal

ERYETİŞ Kavram Dershanesinin geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Matematik Çocukları Olimpiyatı'nın 3.sü sonuçlandı.

Bu Çocuklar Problem Çözücü

Eryetiş Kavram Dershanesi’nin Matematik Olimpiyatları Sonuçlandı

ERYETİŞ Kavram Dershanesi'nin geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Matematik Çocukları Olimpiyatı'nın 3.sü sonuçlandı. Dereceye giren öğrencilere geçtiğimiz Pazar günü AKEV'de düzenlenen bir törenle ödülleri verildi.
Ödül törenine öğrenciler, öğrenci velileri, öğretmenler, okul müdürleri, ilçe milli eğitim müdürlüğü temsilcilerinin yanı sıra Eryetiş Kavram Dershanesi idarecileri, dershanenin kurucusu Vedat Eryetiş ve Kavram Dershaneleri koordinatörü Erdoğan Arı katıldılar.
Bir şenlik havasında geçen ödül töreni Dershane Müdürü Şeref Karabağ'ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra kürsüye davet edilen Vedat Eryetiş konuşmasında ''Bu çocukların hepsi birer pırlanta. Organizasyonumuza destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Her şey, çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe hazırlanması için.'' dedi
Eryetiş Kavram Dershanesi Koordinatörü Hasan Gedik'te daha sonra basına yaptığı açıklamada, ''Matematik, bilime açılan tüm kapıların anahtarıdır. Biz bu konuda Pendikli çocukları daha şanslı konuma getirmek için özel bir gayret sarf ediyoruz.''dedi.
Matematik Olimpiyatları'nda dereceye giren öğrenci ve okullar şöyle sıralandı;
5. Sınıflar
1.Meltem Çetinkaya,2. Furkan Gülpolat , 3. Melike Akbulut (Esenyalı Turgut Reis İ.Ö.O), 4.ler Mustafa Yavuz (Alemdar Paşa İ.Ö.O), Tarık Kuşatan, 5.ler Berat Kayhan (75.Yıl Mesut Yılmaz İ.Ö.O),Fatih Kara-taş, Nibel Şimşek,Begüm Mayadağ, Ömür Bakkaloğlu, Oğul Alim Özçelik (Atatürk İ.Ö.O)
6. Sınıflar
1. Alperen Meydan (Mahir İz İ.Ö.O), 2. Enes Bağrıyanık (Fethi Gemuhluoğlu İ.Ö.O), 3. Abdurrahim Sevindi (Süreyya-paşa  İ.Ö.O), 4.ler Ulaş Erdem (Kılıçarslan İ.Ö.O), Korkut Emre Aslantürk (Mahir İz İ.Ö.O), 5.ler Hasan Tarık Koca (Ayazma İ.Ö.O), Cemile Baykan (Alemdarpaşa İ.Ö.O), Murat Atıcı (Çamçeşme İ.Ö.O), M. Fuat Sarı (Esenyalı Turgut Reis İ.Ö.O), Onat Taylan Aslantaş (Mustafa Karuşağı İ.Ö.O), Sinem Durmaz (Cemile Çopuroğlu İ.Ö.O)
7.Sınıflar
1. Betül Ayaz (Cemile Çopuroğlu İ.Ö.O), 2.Yakup Erdem Yıldız (Süreyya-paşa  İ.Ö.O), 3.Taha Onur Yuva (Ayazma İ.Ö.O),4.ler Ümit Küçük (Çamçeşme İ.Ö.O), Mahmut Keleş( İkbal Koleji),5. ler  Ezgi Gökçegöz (Kılıçarslan İ.Ö.O), Sü-leyman Abdullahoğlu (Prof.Dr. Erol Gün-gör İ.Ö.O), Mehmet Kaya (Ayazma İ.Ö.O), Ahmet Terzi (Namık Kemal İ.Ö.O)

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Pendik

AYGAD 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutladı

AYGAD 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutladı İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla üyesi olan gazetecilerle ...

Pendik Ak Parti’nin Yeni Başkanı Rüstem Kabil

Pendik Ak Parti’nin Yeni Başkanı Rüstem Kabil Pendik İlçe Başkanlığına atanan Rüstem Kabil, mevcut ilçe başkanı Turgay Kılıç’tan görevi devir aldı.

UMUT HASTANESİ

KARTALIN YENİDEN DOĞUŞU!01 Kasım 2013

HABER ARA


Gelişmiş Arama

GALERİ

SON YORUMLANANLAR


    RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

    Altyapı: MyDesign Haber Sistemi