logo

reklam

İSTANBUL AFYONKARAHİSARLILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI MURAT SALTIK

İstanbul Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin olağan genel kurul toplantısı dernek merkezinde yapıldı. Toplantı açılış  yoklama  ve istiklal marşının okunması ile başladı. Divan Başkanlığını Mehmet Çetinkayanın yaptığı olağan genel kurul toplantısında başkanlığa Murat SALTIK seçildi.

Toplantıya Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Ak Parti Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ebubekir Taşyürek, CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Hüsnü Süslü, , CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Oguz Aykan, , CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Gökhan Yüksel, Kartal CHP Belediye Meçlis Üyesi Aday Adayı Mehmet Tuğrul, dernek üyeleri ve birçok vatantaş katıldı.

Dernek seçiminin tamamlanmasında sonra bir konuşma yapan Dernek Başkanı Murat Saltık şunları söyledi.  Sevgili Hemşerilerimiz,ve değerli konuklarımız, bugünkü genel kurulda sizlerle birlikte olmanın  ve Memleketimiz Afyonkarahisarı temsil etmenin büyük onurunu yaşıyorum. Bizler İstanbul Afyonkarahisar’lılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak güzel memleketimizi İstanbul da en iyi temsil etmenin gayreti  içerisindeyiz.   İstanbul’un  çeşitli yerlerinden gelerek bizleri onurlandıran siz sevgili hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm misafirlerimize

ve konuklarımıza teşekkür ediyorum. Büyük taarruzun başladığı şehir olan Afyon ,Dünyaca ünlü kaplıcaları ile zengin tarihi geçmişi ve turizmi ile büyüyen,mercimekli bükmesiyle, Haşgerli katmeriyle lezzetli sucuğun ve mermerin başkenti olan güzel şehrimiz,Afyonkarahisarın güzel insanları ve kıymetli konuklarımız genel kurulumuza hepiniz hoş geldiniz. Safalar getirdiniz. Bu genel kurulumuza katılan hemşerilerimize ve protokolümüze buradan teşekkür ediyorum. Biz bu bayrağı Naci Büyük başkanımızdan devir aldık. Derneğimizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız dedi.

Daha sonra Belediye Başkan Aday Adayları ve Ak Parti Kartal İlçe Başkanı ve CHP Kartal İlçe Başkanı birer selamlama konuşması yaparak, yeni seçilen başkana başarılar dilediler. Afyonlular derneğinin bölgede etkin bir dernek olduğunu belirterek, derneğinin her zaman yanında olduklarını söylediler. Toplantı çeşitli ikramların yapılmasının ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

İstanbul Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu. Murat Saltık (Başkan) ,Mehmet Özcan, Ömer Özaydın, Gökhan Saltık,Taner Bayrak, Ergün Erdem, Sibel Savaş Yeniay, Sultan Kaya, Abdullah Türkyılmaz, Faruk Çak, Mustafa Çetin Denetim Kurulu Asil: Naci Büyür, Tevfik Tokdemir, Ahmet Özcan Yönetim kurulu yedik: Mesut Özcan, Halil Özbakır, Hamit Saltık,İftar Erdoğan,Mehmet Arıcan,Halil Erdem, Hakan Yıldız,Gürol Saltık,Emrullah Erdinç, Mustafa Demir,Denetleme Kurulu Yedek: Himmet Kandemir, Ömer Yıldız,Mehmet Küçük,

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ