logo

reklam

İSTANBUL BİLECİKLİLER DERNEĞİ’NDEN BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI TALAT BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARET 

İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İstanbul’da yaşayan Bilecikliler olarak Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret eden Dernek Başkanı Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Halil Çakmak, Erkan Arısoy, Efrayim Cavak, Çetin Sürer, Ali Bozkurt, Gökhan Yazlıtepe, Rafet Kaybolma ve Ömer Doğru Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu’na çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dernek Başkanı Şahin ve dernek yönetimi, kendileri uzakta olsalar da Bozüyük’teki çalışmaları yakından takip ettiklerini ve gelişmelerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Misafirlerini ağırlamaktan mutluluk ve onur duyduğunu belirten Başkan Bakkalcıoğlu’da Dernek Başkanı Faruk Şahin’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulunarak Nutuk ve Türk Bayrağı hediye etti.

Belediye Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyaret Manişar Parkı’nda devam ederken ziyaretin bu bölümüne Devlet eski bakanı ve milletvekili Bahattin Şeker’de katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ