logo

reklam

MHP PENDİK’TE SEÇİM STARTINI VERDİ

 

Resim1MHP Pendik İlçe Binası törenle hizmete açıldı. İlçe Binasının açılış törenine MHP İstanbul Milletvekili Ali TORLAK, MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, Türk Eğitimsel 6 nolu Şube başkanı Sami Çelik ve bir çok partili katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan MHP Pendik İlçe başkanı Serdar OKAY şunları söyledi.

Sayın vekilim genel merkez yönetim kurulu üyelerimiz, sayın il başkanım basınımızın değerli mensupları, saygı değer hanımefendiler Türk milliyetçiliği davasının yılmaz yıkılmaz iman kaleleri hepsi birbirinden kıymetli aziz dava 11006408_10152836729672833_1493874773535760327_narkadaşlarım, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Allahın rahmeti , bereketi , mağfireti hepimizin üzerine olsun diyor, yeni ilçe binamızın açılışına ve seçim startı toyumuza hoş geldiniz diyor hepinize saygılarımı sunuyorum. Bize bu mirası bırakan cennet mekan başbuğumuzu şehitlerimizi rahmetle, geleceğini kariyerini ve eğitimini Allahın davası için feda eden gazilerimizi şükranla şu an burada, partimizi bugünlere taşıyan büyüklerimizi de minnetle anıyorum.

Yarım asra yakın süredir büyük fedakarlıklarla, maddi ve

manevi her türlü bedeli ödeyerek,11047039_10204869467431272_1596088907_nbilgi birikimi, tecrübesi ile bugünlere ulaşan partimizin Pendik halkı ile buluşmasını hızlandırma vakti gelmiş hatta geçmektedir.

Ülkemizin içinde bulunduğu ağır şartlardan kurtuluşun ve içeride bölücü taleplerin meclis kürsüsüne kadar çıktığı, dışarıda ise savaş tamtamlarının çalındığı bir dönemde Türk milletinin umudunun milliyetçi hareket partisi olduğu gerçeği bugünlerde daha fazla hissedilmektedir.

Partimiz 7 haziran 2015’de yapılacak olan 25. dönem milletvekili genel seçimini  2’inci bir kurtuluş mücadelesi için fırsat ve imtihan sahası  olarak görmektedir. Ülkemizi, milletimizi kurulan tüm tuzaklardan kurtaracağız.

Değerli Pendikliler:

Genel başkanımız devlet bahçelinin ifade ettiği gibi unutmayalım, bağımsızlığımızın ninnisini söyleyen kadındır, bekamızın duasını eden kadındır, vatana evlat yetiştiren yine kadındır, annedir.

Türk Milleti’nin tarihin her döneminde kadına verdiği önem ve ona atfettiği statüye uygun olarak kadınlarımızın manevi güçlerinin, icra güçlerinin farkındayız ve bunun partimize yansımasını istiyoruz.

Hanım efendilerin çalışabilecekleri teşkilatlanabilecekleri bir kadın kolları binası tesis edilmiş ve bir Asenalar ordusu kurulmaktadır. Bu vesile ile partimiz çatısı altında ülkücü Türk kadınları ve Pendikli kadınlarımızı bu kutlu yürüyüşte yanımızda olmaya davet ediyoruz.

Değerli Pendikliler, kıymetli ülküdaşlarım

15 Mart 2015 Pendik için önemli bir gündür.15 mart Pendik’te yeni bir sayfa açmak daha güçlü bir MHP, daha diri bir MHP inşa etmek düşüncemizin filizlendiği, bir seferberliğin başladığı gün olacaktır. Bu seferberliğin adı 7 Haziran 2015 2. kurtuluş mücadelesidir.

15 mart… 7 haziran 2015 günü sandıklarda milletimizin iradesini çalmak için iştah kabartanların heveslerinin kursaklarında kaldığı bir gün olacaktır.Çünkü o gün sandıklarda onları bekleyen bozkurtlar ordusu olacaktır.

15 mart milliyetçi hareketin Pendik’te binlerce üyesiyle ülküdaşıyla seçim çalışmalarını hızlandıracağı bir gün olacaktır.

Yeni ilçe binamızın, Türk milletine, Pendik halkımıza ve ülkücü camianın bütün mensuplarına hayırlı olmasını diliyorum. Son olarak değerli Pendikli hemşerilerimize sesleniyoruz bizimle yürü Pendik, yalana talana bölünmeye dur demek için bizimle yürü Pendik diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Share
964 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ