logo

reklam

PENDİK AK PARTİ’DE ALİ ŞİRİN DÖNEMİ BAŞLADI

 

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi, 400 delegenin katılımıyla Kurtköy Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Kongreye; AK Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya, Mustafa Ataş, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul Milletvekilleri İsmet Uçma Serkan Bayram, Osman Boyraz, Eyüp Özsoy, Belma Satır, Tuğba Işık Ercan, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, eski ilçe başkanları, çeşitli ilçelerin ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda delege katıldı.

Kongrede ilk olarak konuşan ilçe başkanı Rüstem Kabil şunları söyledi “Bu kutlu yolda, milletimize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel bir gelecek emanet edebilmenin mücadelesini verdik. AK Parti, hizmet edebilmenin, milletimize hizmetkâr olabilme ruhumuzun adıdır. Bu davamıza omuz veren, gönül veren, tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bize verilen emaneti temiz bir şekilde Ali Şirin kardeşime teslim ediyoruz. Bu vesile ile kendisini ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

 

Daha sonra söz alan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ise, Pendik’te gerçekleştirilen yatırımlara değinerek, “İlçe belediyesi olarak İBB ile işbirliğiyle yapmamız gereken yatırımlarımızı ve hizmetlerimizi, maalesef İBB’ye rağmen yapmak zorunda kalıyoruz. AK Partili bir ilçe belediyesi olarak biz engellemelere rağmen her şartta çalışmaya ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Kongremizin hayırlı olmasını temenni ederken; önceki dönemde görev almış tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür eder, görevi devralan Ali Şirin başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim dedi.

 

Pendik’ten sorumlu İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın da birer konuşma yaptığ. Kongre, konuşmaların ardından faaliyet raporlarının okunarak ibra edilmesiyle devam etti. Raporların ibrasının ardından seçime geçildi ve 400 delegenin oy kullandığı kongrede, tek liste ile yapılan seçim sonucunda Ali Şirin, AK Parti Pendik’in yeni ilçe başkanı oldu.

 

Seçim sonrası bir teşekkür konuşması yapan yeni ilçe başkanı Ali Şirin, “Kongremiz Pendik’imize ve teşkilatımıza hayırlı olsun. 2023’e hep birlikte daha güzel işler yaparak gideceğiz. Delegelerimize ve teşkilat mensuplarıma teşekkür ederim” dedi

 

ALİ ŞİRİN BAŞKANLIĞINDAKİ YENİ İLÇE YÖNETİMİNDE ŞU İSİMLER YER ALDI; ALİ ŞİRİN (BAŞKAN), ADEM ÖZEL, ADNAN BEKAR, ARİF ÇAKIR, AYHAN TUĞLU, BEDRİ CANLI, BİRGÜL BEŞİROĞLU, BURAK ZEYBEK, BÜLENT AŞKIN, GÖKHAN KARAKAYA, HABİP ÖNER, HATİCE EYGİ, İSMAİL KAVAK, MEHMET FATİH BAKIR, MUHAMMET KALDIRIM, MURAT KAYA, MUSA KARSLIOĞLU, MUZAFFER PALA, NESLİHAN SALİHOVİÇ, ÖZCAN AKÇAOĞLU, ÖZLEM ÖZBAYOĞLU, REMZİ TOPÇU, SALİHA BİLİCİ, SEVİM YILMAZLAR, SELÇUK VARLIBAŞ, SİBEL AKAN, SİNAN AYDIN, ŞENNUR DİKBIYIK, TAŞKIN ŞAHİN, TÜLİN DEMİR.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ