logo

reklam

PENDİK SİNOPLULAR DERNEĞİ BAŞKANI HASAN DEMİR AK PARTİ PENDİK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Meclis Üyesi Aday Adayları başvurularını yapmaya devam ediyor. Pendik Sinoplular Derneği Başkanı Hasan Demir Pendik Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusunu ilçe Başkanı Rüstem Kabil’e yaparak bu seçim yarışında bende varım dedi. Ak Parti İlçeye Sinop Yöresi dernek başkanları ile birlikte gelen Hasan Demir Sinoplu STK kuruluşlarının arkasında olduğunu söyledi. Biz Sinoplu STK ları olarak hep birlikte hareket ediyoruz. Bu STK temsilcilerimizin içinde Ak parti mahalle temsicileride var. Biz Her zaman partimizin yanında olduk.  Bu kutlu davada bir Pendikli ve  Sinoplu   olarak rol almak ve sayın  Cumhurbaşkanımız  Recep  Tayyip  Erdoğan  ile birlikte  yol yürüyebilmek  adına   Adalet ve  Kalkınma Partisinden  Pendik  Belediyesi  İlçe  Meclis  Üyeliğine  aday adayı  oluyorum. Rabbim  Partimize ve  Milletimize hizmet  edebilmeyi  nasip etsin dedi

HASAN DEMİR KİMDİR?

02 Şubat 1977 yılında Sinop  Ayancık  Göldağı   Köyünde doğdu. 1983 yılında Pendik Kavakpınar mahallesine taşındı. İlkokulu  Kavakpınar Alemdar Kimya İlkköğretim okulunda okudu .Orta okulu Kaynarca orta okulunda tamamladı.

2012  2014  yılları  arasında Kavakpınar  Lisesi Okul Aile Başkanlığını    yaptı. 2004- 2009  yılları arasında  Adalet ve Kalkınma  Partisi  Mahalle Teşkilatında  etkin ve faal olarak görev  aldı. Halen Pendik Sinoplular Derneği Başkanlığı yapmaktadır.

 

 

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ