logo

reklam

S.S KARTAL ADALAR ESNAF VE KREDİ KEFALET  KOOPERATİFİ  BAŞKANI  HAMİT ÇİFTÇİ GÜVEN TAZELEDİ

 

S.S  Kartal Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan Genel kurul toplantısı  vesta restauranta çoşkulu bir esnaf topluluğu ile  yapıldı.  Tek liste ile gidilen kongrede başkanlığa tekrar Hamit Çiftçi seçildi. Toplantıya saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlandı.

Genel Kurulun Divan Başkanlığını İstanbul kredi Kefalet kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Mustafa Silahyürekli yaptı.

Toplantıya  Kartal ve Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hamit Çiftçi, İstanbul Bölge Birliği Başkanı Mustafa Silahyürekli, ,Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu, Pendik Maltepe Kredi Kefalet Koop Başkanı Sezai Kantarcı, Pendik Sanayi Sitesi Başkanı Ethem Aksoy, , Tuzla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın , STK başkanları ve bir çok davetli katıldı.

Toplantı’nın açılış konuşmasını Kooperatif Başkanı Hamit Çiftçi yaptı. Çiftçi konuşmasında şunları söyledi : ” . Saygıdeğer ortaklar değerli misafirler hepinizi yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum. Genel kurulumuza hoş geldiniz .Zor günleri geride bıraktık. Geleceğe umutla bakmaya çalışıyoruz .3 yıl önce genel kurulumuzu yapan Yaşar Temel Çoruh Başkanımızı kaybettik. Allah’tan rahmet diliyoruz. Edebiyete intikal etmiş Esnaf ve Sanatkarlar ımızın, yakınlarına, Allah’tan rahmet diliyorum .Mekanları cennet olsun. Kooperatifimiz 1. grupta olup 225.000 TL üst limit kredi kullandırmaktadır .Ortaklarımızdan istihbarat ve ekspertiz ücreti alınmamaktadır. Hepinize teşekkür ediyorum dedi

İSTANBUL KREDİ KEFALET KOOPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ BAŞKANI MUSTAFA SİLAHYÜREKLİ KARTAL VE ADALAR ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI HAMİT ÇİFTÇİ İLE ONUR DUYUYORUM

Genel Kurul sonucunda bir konuşma yapan İstanbul kredi Kefalet kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Mustafa Silahyürekli şunları söyledi.

Ayrıca şunuda söylemekte fayda görüyorum . Hakikaten Kartal Adalar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, son yıllarda son derece istikrarlı büyüme, istikrarlı bir çalışma gösteriyor. Bizde birlik yönetiminde görev alan Hamit Çiftçi kardeşimizi yakınen görüyoruz. Birlik Başkanı olarak değil bir Kooperatif başkanı olarak söylüyorum. Onur duyduğum kooperatiflerden bir tanesidir kendisine ayrıca şahsım ve kurulum adına tebrik ediyorum dedi.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ