logo

reklam
13 Kasım 2015

ŞEYH EDEBALİ KUR’AN’A GÖNÜL VERENLER DERNEĞİ’NDEN BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’YA ZİYARET

Şeyh Edebali Kur’an’a Gönül Verenler Derneği Kurucu Başkanı Musa Demirbağ, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Demirbağ’a teşekkür etti.
Dernek Kurucu Başkanı Musa Demirbağ ise ziyarette yaptığı açıklam12232713_641733769302919_6878076160642943745_oada, Şeyh Edebali Kur’an’a Gönül Verenler Derneği ve dernek faaliyetlerine yaptığı desteklerden dolayı Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı ziyaret etmek istediklerini belirtti.
Dernek faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya bilgi veren Demirbağ, Bilecik Belediyesi ve ildeki diğer paydaşlar ile birlikte güzel çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti.
Ziyaretin sonunda Dernek Kurucu Başkanı Demirbağ, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya bir tablo hediye etti.
ŞEYH EDEBALİ KUR’AN’A GÖNÜL VERENLER DERNEĞİ
Toplumların en küçük yapı taşının yani ailenin ve bu yapı taşını oluşturan fertlerinin (anne,baba ve çocukların) sorumluluk sahibi, vicdanlı, çalışkan ve küçüklerine, büyüklerine karşı saygılı birer birey olması amacı ile faaliyetlerini sürdüren dernek, ”Ahlak ve İnsan” projesi kapsamında yapılacak aile toplantıları ile aileden alınan davranış alışkanlıkların aile fertlerine yani çocuklara ileride aile kuracak olan gençlere bu ahlak davranışlarının aktarılması ve gelecek nesillere yol göstermesi amacı taşımaktadır.
Okul öncesi çocukların ailenin ve toplum yapısındaki yerinin anlam ve önemini kazandırmak amacını gerçekleştirmeye çalışan Şeyh Edebali Kur’an’a Gönül Verenler Derneği, aile bütünlüğü bozulmuş yani yetim olan sevgi evlerinde kalan çocukların da bu ahlak ve insan yapısına uygun olarak toplum içinde kendilerine yer bulmalarını sağlamaktır.
PROJE ORTAKLARI
– Bilecik Şeyh Edebali Kur’an’a Gönül Verenler Derneği
– Bilecik Belediyesi
– Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Share
#

SENDE YORUM YAZ