logo

reklam

TAŞDELEN : GÖREVİMİZ ÇALIŞMAK; HEDEFİMİZ İKTİDARDIR

 

Pendik Kaynarca’nın sevilen esnaflarından talen dügün salonları sahibi İbrahim Taşdelen CHP 1.Bölge Milletvekil Aday Adayı olduğunu açıkladı.. CHP 1. Bölge Milletvekili aday adayı İbrahim Taşdelen yaptığı adaylık açıklamasında şunları söyledi.

Cumhuriyet Halk Parti’sinin başarısı için yılmadan yorulmadan mücadele eden Gençlik ve Kadın kollarımız, değerli yol arkadaşlarım hepinizi sevgilerimle selamlıyorum.

 

Bizler partimizi sokağa, mahallelere, meydanlara taşıyan parti emekçileriyiz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi kültüründen gelen, Cumhuriyetimizin ilkelerini benimsemiş, Atatürk devrimlerini daha ileriye taşımaya kararlı idealist parti üyeleriyiz. Görevimizin ve sorumluluklarımızın bilincinde, 1923’ten beri süregelen cumhuriyetimizin kazanımlarını, ilkelerini daima savunan, ülkemiz ve çocuklarımızın geleceğini insan onuruna yakışır hale getirebilmek umuduyla yılmadan çalışan bu güzide partimizin ben de bir neferi olduğumu hissediyor olmamdan ötürü, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili aday adayı oldum.

 

ÜLKEMİZ ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR.

Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Böylesine zor süreçten geçen ülkemizin tek kurtuluşunun partimizi iktidara taşımakla olacağına ve bunu hep beraber başaracağımıza inanıyorum.

Ölümsüz üstat, Yaşar Kemal’in dediği gibi: İnsan evrende gövdesi kadar değil, yüreği kadar yer kaplar. Biz yüreğiyle yaşayan büyük bir aileyiz ve bu ailenin bir ferdi, bir neferi olmaktan her zaman onur duydum ve duymaya devam edeceğim. Görevimiz çalışmak; Hedefimiz iktidardır dedi

 

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ