logo

reklam

TAŞYÜREK BİLECİK’LİLER TARAFINDAN  BÜYÜK BİR COŞKU  İLE KARŞILANDI

Ak Parti  Kartal Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, seçim çalışmaları çerçevesinde İstanbul Bilecikliler Derneği’ ziyaret etti.  Taşyürek Bilecikliler tarafından  büyük bir coşku ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

Seçim çalışmalarını sürdüren Taşyürek, görevi aldığından beri aralıksız sürdürdüğü STK ve Dernek ziyaretlerine bugün Bilecikliler Derneği ile devam etti.

Bileciklilerin büyük sevgi gösterileri ile yüzlerce kişi tarafından karşılanan Kartal Ak parti Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, “Kartal’ın heba olan 10 yılını geri kazanmak ve oldukça geri kalan ilçeyi yeniden kanatlandırmaya and içtiklerini” ifade ederek, “Kartal halkının böylesi kötü bir yönetimi asla hak etmediğini” söyledi.

Taşyürek, Bilecikli’lere hitaben yaptığı konuşmada, Kartal’ın son 10 yılda tek bir çivi çakılmayan ve bir tek eseri olmayan köhne bir kente dönüştürüldüğünü, hatırlatarak, Kartal’ı yeniden eski güzel günlerine döndürmek ve onu tekrar uçurmak zorunda olduklarını sözlerine ekledi. Yatırımların tekrar başlayabilmesi ve çevre ilçelerle kıyaslanırken geri kalmış bir yeri tekrar canlandırmak için kendisini dinlemeye gelen vatandaşlardan destek istedi.

Kartal Belediyesi’nin 10 yılda yaklaşık 2.5 Milyar liralık bir bütçeyi kullanmasına rağmen, heykeller dışında kalıcı bir projesinin olmadığını ancak buna karşın 384 içki satış izni verebildiğini anımsatarak, devasa bir borç batağına saplandığının üzerini kalın çizgilerle altını çizdi. Kartal’ın en önemli markası Kartal spor, bir zamanlar PTT 1. Ligi’nde şampiyonluğa oynarken bugün Bölgesel Amatör Lig’e düşmüştür. Kartal’ın en önemli mekanlarından olan Kartal Stadı, bugün yıkılmış, tam anlamıyla çadır tiyatrolarına sahne olmaktadır. İnşallah bizim iktidarımızda Kartal spor yeniden hak ettiği yere gelecektir. 31 Mart günü Kartal’ın burçlarına Ak hizmet Bayrağını asacağız dedi

Toplantıda kısa bir selamlama konuşması yapan İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Oktay Tepe şunları söyledi. Bu akşam burada Kartal Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’i derneğimizde ağırlamaktan onur ve gurur duyduk. Bizleri bu günde yalnız bırakmayan tüm Bilecikli üyelerimize ve özellikle kadın kollarımıza teşekkür ediyorum dedi. Daha sonra Başkan adayı Ebubekir Taşyürek’e Osmanlı arması tablosu hediye edildi.

Toplantı sonunda Kartal Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Nazif Barut kendisini tanıtarak Bilecikli hemşerilerinden destek istedi. Toplantıya Kartal Belediyesi Meclis üyeleri, STK başkanları, Kooperatif başkanları, muhtar adayları ve bir çok davetli katıldı. Toplantı fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

Etiketler: » »
Share
3353 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ