logo

reklam

YENİDEN REFAH PARTİSİ ,YEREL BASINLA BİR ARAYA GELDİ 

Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu  ilk basın toplantısı Kartal ilçe teşkilatında yapıldı. Toplantıya Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkanı Nadim Yazıcı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Ertural, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Akbal, Sosyal medyadan sorumlu İlçe Başkan yardımcısı Nevzat Şavluk, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Murat  Vural katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe başkanı Nadim Yazıcı şunları söyledi.

 

“Kartalımızın değerli basını öncelikle kıymetli vaktinizi ayırıp davetimize icabet ettiğiniz için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Yeniden Refah Partisi olarak çıktığımız bu yolda rahmetli Necmettin Erbakan Hocamızın başlatmış olduğu siyasi çizgiyi bozmadan yolumuza devam ediyoruz.

Bu zamana kadar sizlerle bir araya gelemedik. Bizler parti olarak bulunduğumuz konumun farkındayız. Ülkemiz adına güzel projeler üretmek için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu Ülke hepimizin, Ülkemiz ve halkımız için daha güzel işler yaparak, halkımıza zarar verecek işlerinde karşısında olarak tavrımızı koyacağız.

Türk siyasi tarihinde çok önemli bir yere sahip olan kırk yıllık Refah Partisi’nin devamı niteliğindeki yeni partimizin bu heyecanlı günlerini ikinci kırk yılın başlangıcı olarak değerlendiriyoruz.  Zaman içinde Milli Görüş geleneğinden sapmalar oldu bu yüzden de yeni bir siyasi oluşuma gerek duyulmasından dolayı bu çatı altında toplandık.

Erbakan manevi mirası son derece önemlidir, bu mirasın liyakatsiz insanlarca bilinçsizce kullanılmasından üzüntü duyuyoruz. Bu sebeplerden dolayı parti kuruluşundan önce Erbakan Vakfı kuruldu, Erbakan manevi mirası, vakıf bünyesinde derlenip toparlandı akabinde vakfın şubeler açıldı. Daha sonra parti kuruluş çalışmaları başladı ve bugün itibariyle 76 ilimizde teşkilatlanma çalışmalarımız tamamlanmış durumdadır.

Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan M. Fatih Erbakan liderliğinde 23 Kasım 2018 Cuma günü Ankara’da 99 kişilik bir heyetten oluşan arkadaşları tarafından kurulduktan sonra ülke genelinde teşkilatlanma çalışmaları büyük bir heyecanla özveriyle yürütülmektedir.

17 Kasım 2019 tarihinde yapılacak olan genel kongre sonra yeniden güzel ve Refah günlerimize kavuşmak için çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Sizler yerel basın olarak Türkiye’nin her kesiminde görevinizi icra etmeye çalışıyorsunuz. Bizler sizleri takip etmeye çalışıyoruz. Çok kutsal bir görev icra ediyorsunuz hepinize görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ