logo

reklam

ADEM YILDIZ; KARTAL’I CUMHURİYETİMİZİN YENİ YÜZYILINDA YAŞANILIR BİR ŞEHİR YAPACAĞIZ DEDİ

 

AK Parti Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Adem Yıldız, adaylık başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Nimet Gündoğan’a teslim etti. Yıldız, adaylık programında ilçe başkanına Kartal’ın anahtarını da Cumhurbaşkanına iletmesi için sembolik olarak teslim etti.

İlçe binasında gerçekleştirilen programda ilk konuşmayı gerçekleştiren İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, şimdiye kadar yola çıkmış ve çıkmayı düşünen aday adaylarına başarılar diledi. İlçe binasında gerçekleştirilen programlara gösterilen ilgiden memnun olduğunu vurgulayan Gündoğdu; “Vakit gelmiştir. Artık Kartal’ın AK Belediyecilik ile tanışmalı ve hizmet belediyeciliğine dönüşmelidir” dedi. Gündoğdu konuşmasının sonunda, “Cumhurbaşkanımız ve İl teşkilatımızın göstereceği aday kim olursa olsun hep beraber o arkadaşımızın etrafında kenetlenip, çalışıp Kartal’ı kazanacağız” ifadelerini kullandı.

 

ADEM YILDIZ;. KARTAL’I CUMHURİYETİMİZİN YENİ YÜZYILINDA YAŞANILIR BİR ŞEHİR YAPACAĞIZ

Daha sonra söz alan Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Adem Yıldız ise “Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği hedeflere, Kartal’dan güçlü bir ses olabilmek için belediye başkanlığına aday adayı oldum. Bu bağlamda aday adayı arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu yolda başarılar dilerim. Biz onlarla rakip değiliz. Biz onlarla aynı davada yol alan siyasi dava arkadaşlarıyız. Kartal’ı artık Ak belediyecilik ile tanıştırmaya inancım tam olduğundan dolayı aday olarak çıktım. Biz Kartal’da belediye yönetimini değiştirdiğimizde bütün vatandaşlarımızı eşit bir şekilde, amasız, fakatsız ve lakinsiz hizmet vereceğiz. Bu hizmeti verirken ayrıştırıcı değil kucaklayıcı, birleştirici bir anlayışla belediyemizi şeffaf bir şekilde yöneteceğiz. Kartal’ın sorunlarını biliyoruz. Kartal’ı Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında yaşanılır bir şehir yapacağız

. Öyle bir kazanacağız ki kaybedene olmayacak” dedi.

Yıldız konuşmasının sonunda Kartal’ın yeniden kazanılmasının simgesi niteliğinde olarak anahtarı Cumhurbaşkanına teslim edilmek üzere ilçe başkanı Nimet Gündoğdu’ya teslim etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ