logo

reklam

AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI EBUBEKİR TAŞYÜREK’TEN KARTALSPORU ZİYARET ETTİ

Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve ilçe yöneticilerinden oluşan bir heyet İstanbul Süper Amatör Ligi 4.Grupta mücadele eden Kartal’ın efsane spor kulübü Kartalspor’un Başkanı Binali Aydın Beyi kulüp binasında ziyaret etti.

Spor, siyaset ve Kartal’ın yerel sorunlarının konuşulduğu ziyaret, dostane bir havada geçti.

Kulüp Başkanı Binali Aydın AK Parti İlçe teşkilatının çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.

Ak Parti Kartal ilçe Başkanı Ebubekir Taşyürek de “Kartalspor’un Kartal’ın marka bir spor kulübü olduğunu, bugünkü bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelmesi gerektiğini belirten  Taşyürek  Kartal spor İçin elimizden gelen bir şey olduğu taktirde yapmaya hazırız” dedi.

Ziyarette kulübe emeği geçen önceki dönem yöneticilerinin fotoğraflarının oluşturduğu hatıralar üzerinde yapılan sohbet görülmeye değerdi.

Kulüp ziyareti sonrası sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek paylaşımında şu görüşlere yer verdi.

“İstanbul Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Kartal’ımızın efsane spor kulübü Kartalspor’un Başkanı Binali Aydın Beyi kulüp binasında ziyaret ettik.

Gösterdiği konukseverlikten dolayı teşekkür eder, kendisine sağlık sıhhat, afiyet, Kartalspor’a da başarılar dileriz.”dedi

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ