logo

reklam

AK PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANI ÖZER SARIKAYA GÖREVE BAŞLADI

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya İlçe merkezinde düzenlenen devir teslim töreni sonrası görevine başladı.

İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslim töreninde önceki dönem İlçe Başkan Yardımcısı Bülent Aşkın’ın konuşmalarıyla başladı. Bülent Aşkın devir teslim töreninin diğer ilçelerde olduğu gibi şatafatlı olmadığını ifade ederek bunun bir bayrak değişimi olduğuna söyledi.

lçe Başkanı Özer Sarıkaya devir teslim töreninde kısa bir konuşma yaparak önceki dönem AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin ve Yönetimi başta olmak üzere Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e katkılarından dolayı teşekkür ederek görevde olduğu sürece 4 ‘H’ kuralı doğrultusunda hizmet edeceğini söyledi.

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya konuşmasında AK Parti Teşkilatını diri tutan liderinin tek bir sözü ile meydanlara inen tek bir sözü ile tankların önüne yatan tüm teşkilat birimlerine ayrı ayrı teşekkür etti. Sarıkaya kendi görev süresince 4 H kuralına dikkat edeceğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; ”Birincisi haddini bileceksin,ikincisi hududunu bileceksin, üçüncüsü hakkını bileceksin,dördüncüsü de hukukunu bileceksin. Bunlara riayet ettiğiniz sürece ne kalp kırarsınız ne de yolunuzdan dönersiniz”dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ