logo

reklam

Başkan Kılıç asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe genelinde yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Maltepe Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Maltepe sokaklarında sıcak asfalt serim çalışmalarını Bağlarbaşı Mahallesi, Cemalbey Caddesi’nde başlattığını duyurmuştu. Fen İşleri Müdürlüğü önceden belirlenen ihtiyaçlara göre yol bakım onarım çalışmalarını Maltepe’nin tüm sokaklarında sürdürüyor. İhtiyaç duyulan bölgeler ve gelen taleplere göre yol yenileme çalışmaları Altıntepe Mahallesi, Çayır Sokak ve Gülsuyu Mahallesi Sevtap Caddesi ve Ayla Caddesinde devam edecek.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürü Erbil Uzunoğlu ile birlikte bölüm şeflerinin ve personelin hazır bulunduğu incelemede Başkan Kılıç, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BAŞKAN KILIÇ: ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, başarılı çalışmalarından dolayı ekibini tebrik etti. Asfalt serim çalışmalarının belirlenen program dâhilinde devam ettiğini belirten Kılıç, “Ekiplerimiz bir ay önce Bağlarbaşı Mahallesi Cemalbey Caddesi’nde başlattıkları asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İhtiyaç görülen yerler yenileniyor. Maltepeli hemşehrilerimiz her zaman en iyi hizmeti hak ediyor. Daha güzel bir Maltepe için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMALAR ARALIK AYINA KADAR SÜRECEK

Fen İşleri Müdürü Erbil Uzunoğlu ise, özellikle ilçe sakinlerinden gelmiş olan taleplere ivedilikle yanıt verileceğini ekledi. Uzunoğlu ayrıca, ‘‘Bir aydır devam etmekte olan asfalt serim çalışmasında ekibimiz, tüm Maltepe genelinde 25 bin metrekare alanda şimdiye kadar 6 bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirdi.  Son bir ay içerisinde, Aydınevler Mahallesi -Barbaros Sokak, Beste Sokak, Preveze Sokak, Altıntepe Mahallesi – Çayır Sokak, Bağlarbaşı Mahallesi – Cemal Bey Sokak, Şehit Mücahit Sokak, Refah Sokak, Ergenekon Sokak –  İdealtepe Mahallesi- Avcılar Sokak, Bülbül Sokak ve Gülsuyu Mahallesi Sevtap Caddesi’nde asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.” ifadelerini kullandı.

5 Aralık tarihine kadar sürdürülmesi planlanan asfalt serim çalışmaları sonucunda ilçe genelinde 20 bin ton asfalt serimi yapılacağı öngörülüyor. Ekipler tarafından belirlenmiş olan cadde ve sokaklarda yapılacak olan asfalt serimi çalışmasına ek olarak, özellikle ilçe sakinlerinden gelmiş olan taleplere de yanıt verileceği bildirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ