logo

reklam

CHP PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİM STARTINI VERDİ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Başkanlığı Seçim Komitesini oluşturdu. Basın mensuplarıyla bir araya gelen İlçe Başkanı Doğan Çakmak seçimlere hazır olduklarını belirtti.

CHP Pendik İlçe Başkanlığı Seçim Komitesi Doğan Çakmak ile birlikte İsa Öztürk, Bayram Bekar, Yakup Yeter, Davut Aydöner, Av.Erol Şahin, Hasan Serdar Tav, Sibel Özçelik, Arif Tosun , Gülşen Tufan, Abidin Ekren, Sevgi Özdemir, Tarık Balyalı, Turgut Ünlü’den oluşuyor. Komitenin koordinasyonunda yapılan toplantıda ilk sözü CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak aldı. Çakmak: ” Yerel Basınımızın Saygıdeğer Temsilcileri,  Ülkemiz, 2023 yılına çok önemli bir seçim gerçekleştirecek.  20 yıldır ülkemizi yöneten siyasi iktidar;  Yarattığı; İşsizlik, pahalılık, kutuplaştırma, liyakatsızlık, eşitsizlik, haksızlık, eğitim ve sağlık sistemlerimizin çökertilmesi, kamu mallarımızın haraç-mezat satışı, kayırmacılık vb. uygulamalarla ülkemizi yaşanamaz hale getirmiştir.  Devletin tüm kurumları tarafsızlığını yitirmiş, çağdışı anlayışta ki kimseler devlet kurumlarında cirit atar hale gelmiş, bölgesinin en laik, demokratik devleti olan ülkemiz her açıdan dünya sıralamasından gerilere düşmüştür. Bu devleti, bu cumhuriyeti kuran, partimizinde kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı bu güzel ülkemizin gidişatını değiştirme, ülkemizi ve insanımızı yüz yılımızın gerektirdiği bilimsel, çağdaş, laik bir uygulama ve anlayışa, barışa ve kardeşliğe kavuşturma zamanı gelmiştir.  Bunu önümüzdeki seçimlerde 20 yıldır tüm bu olumsuzlardan etkilenen milletimizle, partilerle birlikteliğimize daha da katılacaklarla başaracağız.    Güzel Pendik’imizde çok ama çok önemli gördüğümüz, bir rejimi oylayacağımız önümüzdeki seçime önce CHP olarak kendi içimizde şimdiden hazırlanma kararı aldık. İlçe seçim komitemizi oluşturduk. Birliktelikte olduğumuz 6’lı masa temsilcilerinin yerel örgütleriyle de istişarelerle sürdüreceğimiz tüm çalışmaların programlarını ortaya çıkardık.

PENDİK’I BU BÜYÜK ÖNEMSEDİĞİMİZ SEÇİME HER YÖNÜYLE HAZIRLAYACAK, BİR GELİN GİBİ SÜSLEYECEĞİZ.

Elini sıkmadığımız esnaf, ulaşmadık genç, kapısını çalmadığımız ev bırakmayacağız. Pendik’ı bu büyük önemsediğimiz seçime her yönüyle hazırlayacak, bir gelin gibi süsleyeceğiz.    Sandık güvenliği çalışmalarımız tamamdır. Sandık görevlilerimiz oluşturuldu. Mahalle mahalle etkinlikler düzenleyeceğiz. Pendik Halkıyla buluşmalar gerçekleştireceğiz.

YERELDE DE SONUÇ ALACAĞIMIZ KONUSUNDA İDDİAMIZ HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜDÜR

DKÖ (Demokratik Kitle Örgütleri)yle buluşacağız.    Fabrika önlerinde işçi kardeşlerimizle kucaklaşacağız.    Muhtarlarımızla, sendikalarla, emeklilerle, kadınlarla yaşamın tüm renkleriyle kol kola yürüyeceğiz. Metrolar, İstasyonlar, duraklar mekanlarımız olacak.    İBB’nin yerelimizde yaptığı başarılı çalışmaları anlatacağız. Umudumuz büyük, Asla karamsarlığımız yok. Cumhurbaşkanlığı seçimini de, milletvekilliği seçimini de farkla kazanacak, yüz yıllık cumhuriyetimizi yeniden layık olduğu yere getireceğiz.

Yerelde de sonuç alacağımız konusunda iddiamız her zamankinden daha güçlüdür. Siz değerli basın mensuplarını böylesine önemsediğimiz, heyecanla işe başladığımız seçim startımızda bizim heyecan ve inançlarımıza ortak olmanız amacıyla davet ettik. Katılımlarınız için teşekkür ederiz. İnanın HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ” dedi.

Kaynak: CHP PENDİK

Share
#

SENDE YORUM YAZ