logo

reklam

İYİ PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN TURAN PENDİKTE YENİ SİYASETÇİLERE İHTİYAÇ OLDUĞUNU BELİRTTİ

 

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan Ada Tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Süleyman Turan toplantıda Pendik Belediye Başkanlığı’na Aday olduğunu söyledi.

Pendik’te yeni siyasetçilere ihtiyaç olduğunu belirten Turan sözlerine şöyle devam etti. 752 bin nüfusa sahip olan Pendik ilçesi git gide gerileyen bir ilçe haline gelmiştir. Pendik’te yeni bir vizyon yaratmak istiyoruz. Mahallelere hizmet götürme arasında büyük fark var. Pendik’in her sokağını gezdim gördüm. Biz Pendik’in bütün sorunlarını biliyoruz. Çalışma ekibimiz ve kadrolarımız şimdiden hazır dedi.

Turan Pendik’te en önemli projelerinden birinin ise Kentsel dönüşüm olduğunu ifade ederek Pendik Merkez başta olmak üzere 25 yıldır çözülemeyen imar sorunlarına çözüm getirerek Pendik’i depreme dayanıklı bir ilçe haline getirme arzusu içinde olduklarını söyledi.

Pendik’te olası  ittifaklarla ilgili de açıklama getiren Süleyman Turan ittifaklara kapalı olduklarını ancak görüşmek ve destek vermek isteyen tüm partilere de açık olduklarını ifade etti. Süleyman Turan Pendik’te değişim zamanının geldiğine vurgu yaparak Pendik’in tüm ilçelerde açık ara öne geçmesi gerekirken geriye giden bir ilçe konumuna getirildiğini belirterek Pendik Belediye Başkanlığı’nı kazanmaları halinde vizyonu ile öne çıkan yeni bir Pendik yaratacaklarını söyledi.

Turan Pendik’in tarım üretimi yapılan 5 köyden oluştuğunu ancak tarım üretimine gereken desteğin yeterli şekilde sağlanmaması nedeniyle bu bölgede üretim yapmaya çalışan üreticilerin yanlızlaştırıldıklarını ifade etti. Dünya devlerinin tarıma yatırım yaptıklarına vurgu yapan Süleyman Turan Pendik’te çiftçilerin üretim yapmamaları için bir çalışma içinde olunduğunu belirtti,

 

Pendik Sapanbağları semt Polikliniğinde tekrar açılması gerektiğini ifade eden Turan bir çok vatandasın yerinde hizmet alması büyük hastanelerinde yükünü alacağını belirti. Bizde vatandaşın sağlık sorunun çözülmesi için elimizden ne gelirse yapacağız dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ