logo

reklam

KARTAL DOĞRU PARTİ YEREL BASINLA KAH VALTIDA BULUŞTU

 

DOĞRU Parti’nin Kartal İlçe Başkanlığına getirilen Gülay Şakar, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Kartal karayemiş sosyal tesislerinde  kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Kahvaltılı basın toplantısında bir konuşma yapan Doğru Parti Kartal ilçe Başkanı Gülay Şakar şunları söyledi.

Türkiye genelinde kurulan “Çoban Ateşi”nin Doğru Parti çatısıyla siyasi arenasında yerini aldığını belirten Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar gazetecilerin de sorularını yanıtladı. Partilerinin Cumhuriyet değerleri, Hürriyet, Bağımsızlık, Laiklik, İnsan Hakları, Egemenlik ve düşünce özgürlüğünün temsilcisi olduğunu kaydeden Şakar, bireylerin yasalardan ve hizmetlerden eşit şekilde faydalanmasını, ülkenin tarihi geçmişini sahip çıkan bir parti olduklarını savundu. Doğru Parti’nin vatan bütünlüğü ve bölünmezliği gibi temel konularda ve çocukların geleceğini düşünen bir oluşum olduğunun altını çizen Şakar, “Bir kadın, bir anne olarak taşın altına elimi koymak için ilçe başkanlığını kabul ettim”dedi.

TÜRKİYE’NİN CESUR YÜREĞİ

Kartal’da Doğru Parti olarak iyi bir sinerji yakaladıklarını ve bayramdan sonra da siyasi çalışmalarını her alanda genişleteceklerini kaydeden Şakar, “Gerek yazılarıyla gerekse söylemleriyle söylediğinin arkasında duran Genel Başkanımız var” dedi. Kartal’da merkez sağ boşluğu olduğunu ve bunu Doğru Parti olarak dolduracaklarını kaydeden Şakar, “Özellikle gençlerimizi siyasetten soğuttular. Gençlerimizi partimiz adına geri kazanmak için çalışacağız. Her gencimizle görüşerek, kendimizi ifade ederek içimizde olmalarını sağlayacağız”dedi.

BU TARİHİ NOT ALSIN

İsim vermeden İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı’yı da sert sözlerle eleştirerek, yeni bir tartışmanın da fitilini ateşleyen Doğru Parti İlçe Başkanı Gülay Şakar, “Siyaset yapan bir ilçe başkanı bizim resmi olmadığımızı düşünmüş. 31 Mayısta göreve atandık ve 14 Haziran’da da ilçe kuruluşumuzu tamamladık. Kendisi bu tarihleri not alsın. Bundan sonra da yapacağımız çalışmaları takip etsin”dedi.

İlçe Başkanı Gülay Şakar’ın basın toplantısından sonra salona gelen İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Okhan Okumuş ve Sedat Özkan’da gazeteciler ile sohbet etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ