logo

reklam

KARTAL İYİ PARTİDE YILDIRIM DÖNEMİ BAŞLADI

 

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı kongresi , Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde yapıldı. İki adayın çekiştiği kongrede 360 delege oy kullandı. Başkanlığı 251 oyla İbrahim Yıldırım Ateş Kazandı. Diger aday Eren Soylu ise 110 oy aldı.

Kongreye Kartal Belediye Başkan Yardımcıları İmam Aydin, Hüseyin Tozkoparan,  Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkanı Nevzat Şavluk, Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar, Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Eray Ekim, CHP Kartal İlçe Örgütü Sekreteri Mert Polat, Kartal Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Umut Daştan, ve bir çok partili katıldı.

 

Sonuçların açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan seçimin galibi İbrahim Yıldırım Ateş Şunları söyledi. “Biz dava arkadaşlarımıza karşı kazanılmış yarışları zafer olarak adlandırmıyoruz. Güzel bir süreç geçirdik. Ama önümüzde çok daha güzel bir süreç var. Bugün bu salonda bize rakip olan ama yarın dava arkadaşımız olan arkadaşlarımızla beraber tek hedefimiz var. Oda iktidar olmak. Kartal’ın kutlu geleceğinin başlangıç günü hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

İBRAHİM YILDIRIM ATEŞ BAŞKANLIĞINDAKİ İYİ PARTİ KARTAL  YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

 

İbrahim Yıldırım Ateş , Yalçın Babataş, Ebubekir Küçük, Musa Günerhan, Ahmet Görkem Tosun, Aysel Çom, Kemal Köse, Vechettin Kaya, Muharrem Delice, İbrahim Özçelik, Ünal İleri, Talat Çapar, Özer Erden, Nevin Taşbulak, Sedat Metin, Selçuk Meral, Ömer Kurukol, Ayvaz Çağlayan, Nevin Çenker, Hasan Avcu, Ertan Çelik, Özlem Şengül, Serkan Ayar, Ercan Arslan, Arslan Dilki, Seçkin Sağıroğlu, Hava Şule Çubukçu, Nimet Uzuner, Betül Şahin, Dilek Arduç, Oğuz Uzun, Mahmut Tavan, Azra Azderoğlu

Share
#

SENDE YORUM YAZ