logo

reklam

PENDEF (PENDİK DERNEKLER FEDERASYONU) FEDERASYONA YENİ KATILAN ÜYELERE TÖRENLE ROZET TAKTI.

Pendef (Pendik Dernekler Federasyonu), federasyonunun yeni katılan üyeler için düzenlemiş olduğu rozet takma töreni Duzuduzar tesislerinde derneklerin katılımı ile yapıldı.

Rozet takma törenine Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendefe üye Ardahan, Afyon, Ağrı, Bartın, Bilecik, Bayburt, Bingöl, Çorum, Çankırı, Düzce, Erzurum, Gümüşhane, Konya, Kırşehir, Muş, Nevşehir, Ordu, Siirt, Samsun, Sinop, Sakarya, Tokat, Zonguldak ve Van il, ilçe ve köy derneklerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Törende yeni üyelere rozet takıldı. Misafirlere kaz ikram edildi. Her bir başkanın tek tek söz aldığı törende: Pendik’in tüm Anadoluyu kucaklayan bir mozayik olduğu vurgulandı.

Pendef Başkanı Ziya Özcan yaptığı konuşmada: Belediye Başkanı Ahmet Cin, Duduzar sahibi Hüsamettin Elçi ve katılımcılara teşekkür etti.

Cin; İlçemizde faaliyet gösteren derneklerin oluşturduğu ve güzel çalışmalara imza atan Pendik Dernekler Federasyonu’nun misafiri olduk, bizleri ağırlayan dernek üyelerine teşekkür ederim. dedi. Pendef’e katılım töreni hatıra fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ