logo

reklam

ŞİFA HASTANESİ  YEREL BASINLA BULUŞTU

 

Şifa Hastanesi pandemi dönemi dolayısıyla bir süre ara vermiş olduğu yerel basınla kahvaltılı toplantıları tekrar başlattı.

Hastane yöneticileri  28 Eylül Çarşamba  günü gerçekleştirilen buluşmada; Pendik, Kartal, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde yayın yapan TV ve gazete çalışanları ile bir araya geldiler.

Kurumun toplantı salonunda gerçekleşen organizasyonda basın mensuplarını  hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı  Süleyman Yılmaz,  Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Sarıtoprak, Başhekim Dr. Seyit Özdemir, Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit ve Şifa Diş Sağlığı Halkla İlişkiler Müdürü Eylül Zafer karşılayarak ağırladılar.

Toplantıda konuşanSüleyman Yılmaz Şifa Hastanesi’nin öncelikli olarak bireyin sağlığını esas aldığını, hasta memnuniyetinin hizmet politikalarının temelini oluşturduğunu ifade ederek; “Kısa bir süre önce kurumumuzdan emekli olan başhekimimizin yerine bu göreve ekibimizde görev yapan Ürolog Dr. Seyit Özdemir’i getirmiş bulunuyoruz. Kadromuzu kanser cerrahisi alanında da isim yapmış Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit’i de aramıza alarak güçlendirmiş bulunuyoruz” sözlerine yer verdi.

Şifa Hastanesi’nin yeni başhekimi Özdemir 42 yaşında ve meslekte 17 yılını doldurmuş, başarıları ile takdir  kazanmış önemli bir isim.

Toplantı kahvaltı sonrası soru cevap ve  karşılıklı sohbet faslı ile sürerek sona erdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ