logo

reklam

5  MECLiS ÜYESİ, AK PARTi KARTAL İLÇE MERKEZİ’NE GELEREK HEP BiRLiKTE ADAY  ADAYLIĞINA BAŞVURDU

 

Kartal Ak Parti’de  5 meclis üyesi birlikte aday adayı başvurusu yaparak , birlik ve beraberlik mesajı verdiler .Evraklarını  AK Parti İlçe Başkanlığına teslim eden adaylar ,aday adaylıklarını kürsüden çıkıp açıkladılar.

Kartal Belediye Meclis Üyeleri Fatime Yolcu, Temel Yaz, Hüseyin Karakaya, Kubilay Salihvatandaş ve Haydar Göksoy AK Parti’den Kartal Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldular.

Adaylık başvurusunda bir konuşma yapan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol şunları söyledi. “Hepsi birbirinden değerli 5 meclis üyemiz, hizmet aşkıyla Kartal Belediye Başkanlığı’na talip oldu. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. İnşallah, içlerinden birisi aday olacak ve biz tüm teşkilat olarak onunla birlikte hareket ederek Kartal’ı yeniden AK Belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

Kısa bir konuşma yapan aday adayları Kartalı mutlaka alacaklarını dile getirerek  Zafer bizimdir dediler.

Hüseyin Karakaya yaptığı konuşmada şunları söyledi. Kartal koca bir köy Kartal markasına tekrar kavuşacaktır .Kartal’a eski günlerine geri getireceğiz .Kartalın sorunları belli 31 Martta Kartal’ı tekrar geri  alacağız  dedi.

Fadime Yolcu yaptığı konuşmada şunları söyledi. Değerli dava arkadaşlarım Bugün de bizleri yalnız bırakmayan bütün partilerimize teşekkür ediyorum. Kartal Belediye Başkanlığı’nı alacağız . Bu davaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımızın desteğini bekliyorum. Kartal için hayırlı uğurlu olsun dedi.

Temel Yaz yaptığı konuşmada şunları söyledi .Bu önemli günümüzde Bizleri yalnız bırakmayan tüm partililerimize teşekkür ediyorum 2009 yılında bıraktığımız  Kartal’daki AK Parti belediyeciliğini 2019’da geri alacağız. 44 yıldır Kartal’dayım ,Kartalın bir evladıyım Kartalın her tarafını biliyorum .Kartal hizmet için hizmet etmek için adayım .Siyasete 2003 yılında rahmetli Hasan Altıntaş döneminde girdim ve o günden bu yana meclis üyeliği yapıyorum. Partimizin her kademesinde görev yaptım umut ediyorum İyi bir süreç yaşayacağız .Kartal’a hizmet için talibim dedi.

Kubilay Salih Vatandaş yaptığı konuşmada şunları söyledi .Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum .5 yıldır Kartal’da meclis üyeleri yapıyorum şehir plancısıyım. Kartal Belediye Başkanlığını  almamıza çok az kaldı .Ben bu arada Kartal Paşa Spor Kulübü’nü kurdum .Kartal’da saha olmadığı için spor kulübü federe edemiyoruz .Bu da çok acı bir şey .Kartal’a 10 yıldır bir çivi çakılmadı. 31 Mart’ta Kartal’a AK Parti bayrağını dikeceğiz .Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi .

Haydar Göksoy yaptığı konuşmada şunları söyledi .Değerli dava arkadaşlarım buraya bizi destek için geldiğinizder dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Zafer inananlarındır. Hepimiz birlik ve beraberlik içinde bu Kartal’ı mutlaka alacağız destek ve Dualarınızı eksik etmeyin .Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum dedi

Aday adaylarının başvurularını imzalayan Gürkan Akyol, yeniden tüm adaylara başarılar diledi ve toplu resim çektirdi..

 

 

Etiketler: » » » »
Share
2325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ