logo

reklam

GÖKÇE: AK PARTİNİN MÜHRÜNÜ KARTAL’A VURACAĞIZ DEDİ

AK Parti Kartal  Başkan Yardımcısı Adem Gökçe Kartal Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı .Kartal Belediyesi’ni almak için tüm gücümüzle çalışacağız .Ak partinin mührünü Kartala vuracağız. 31 Mart 2019 da Kartal Belediyesi Ak partinin olacaktır. Yerel siyaset yapanların tek bir amacı var o da Kartal Belediyesi’ni AK Partili Belediye yapmaktır. Siyasetin her kademesinde bulundum. Kartal’a hizmet için belediye başkan aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Ben Allah nasip ederde adaylaştığım takdirde Kartal’ı almak için elimden geleni yapacağım dedi

Adem Gökçe, Kartal Belediye Başkanlığı’na seçilmesi halinde belediyeden maaş almayacağını, makam aracı kullanmayacağını ve öğle yemeği parasını bile kendi cebinden ödeyeceğini belirtti.

Adem Gökçe, AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nda yerel gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adem Gökçe, göreve geldiği zaman makam aracı saltanatını bitireceğini, bir tek güvenlik için belediyeye ait aracı kullanabileceğini söyledi.
İşte Adem Gökçe’nin açıklamaları:

“Belediyeyi maalesef biz kendi dönemimizde kaybettik, ancak 10 yıllık hasreti bitirip Kartal’ı yeniden AK kadrolarla yöneteceğiz. Partim teveccüh gösterir beni aday yaparsa, Allah’ın izniyle başkan olduğumda belediyeden maaş almayacağım, makam aracı kullanmayacağım ve yemek parasını kendi cebimden karşılayacağım. Maaş hesabıma yatan parayı ise belediyenin sosyal yardım birimlerine aktaracağım.

Dünyanın birçok yerine gittim. 56 ülke gezdim. Gelişmiş ve gelişmemiş tüm ülkelere gittim. Güney Afrika’da çok güzel Şehircilik uygulamaları var. Biz bu uygulamaları Kartal’da yapacağız. Binalarda kesinlikle dikey yapılaşmaya karşıyız .Kartal’da kentsel dönüşüme hız vereceğiz .Kartal’da belediye başkanı adayı kim olursa olsun ben bütün adaylara destek vereceğim dedi.

ADEM GÖKÇE KİMDİR?

Adem Gökçe, 1971 yılında Giresun’un Alucra ilçesinde doğdu. Bir yaşında ailesi ile birlikte İstanbul Kartal’a yerleşen Adem Gökçe, İlk orta ve lise tahsilini bu ilçede tamamladı. Daha sonra New Port Üniversitesini bitiren Adem Gökçe, iş hayatına atıldı.

Siyasetle 1987 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Refah Partisi İl Başkanlığı döneminde tanışan Adem Gökçe, genç yaşta Refah Partisi Kartal Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı..

28 Şubat sürecinde Refah Partisi’nin kapatılmasının ardından bir süre Anadolu Gençlik dergisinde yöneticilik yapan Adem Gökçe, daha sonra AK Parti’nin kuruluşu ile Kartal ilçe teşkilatına üye oldu.

2004 Yılında AK Parti’den Kartal Belediyesi Meclis üyeliğine seçilen Adem Gökçe iki dönem bu görevi sürdürdü.

Adem Gökçe, iki dönemdir AK Parti Kartal İlçe Başkan yardımcılığı görevini üstlendi..

 

Etiketler: » » » »
Share
1313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ