logo

reklam

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI İLKER BAKİOĞLU

1 KASIM 2015  Milletvekili seçimlerinde CHP Genel Başkanının görevlendirmesiyle  Trabzon 5.ci sıradan CHP Milletvekili adayı olan İlker Bakioğlu, 2018 Milletvekili seçimleri için İstanbul birinci bölgeden CHP Milletvekili aday adayı oldu.

İstanbul birinci bölge CHP Milletvekili aday adayı İlker Bakioğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Cumhuriyet Halk Partisinin Türkiye genelinde gayet olumlu bir ivme yakaladığını dile getiren Bakioğlu,halkın değişim istediğini ve 24  Haziranda sandıktan Türkiye için umutlu bir tablo çıkacağına inandığını söyledi.Bu seçimde halkımız , diktatörlukle demokrasi arasında seçim yapmakla karşı karşıyadır.Halkın biriken ekonomik sorunlarını örtbas edebilmek için ülkeyei rejim bulanımına sokan iktidar,  Parlementer sistem  yok ederek ,şahsi geleceklerini kurtarma çabasıyla toplumu karşı karşıya bırakmıştır.Halkımız buna dur diyecek ve ülkemiz bir nefes alacaktır. Bakioğlu sözlerine şöyle devam etti. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Böylesine zor süreçten geçen ülkemizin tek kurtuluşunun partimizi iktidara taşımakla olacağına ve bunu hep beraber başaracağımıza inanıyorum. Biz yüreğiyle yaşayan büyük bir aileyiz ve bu ailenin bir ferdi, bir neferi olmaktan her zaman onur duydum ve duymaya devam edeceğim. Cumhuriyet Halk partilinin hedefi ,her zaman daha iyiyi başarmaktır. Görevimiz çalışmak; Hedefimiz iktidardır “dedi

İLKER BAKiOĞLU KİMDİR

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 1973 yılında  doğan İlker Bakioğlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da tamamladı. Üniversiteye Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünde başlayan Bakioğlu, lisansını Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. Yaklaşık 19 yıldır kendisine ait inşaat şirketinde çalışan Bakioğlu, İstanbul merkezli muhasebe firmasında da müşavirlik hizmeti vermektedir.Evli ve bir kız bir erkek çocuk sahibidir. 1993 yılında Türkiyenin ilk CHP gençlik kollarını TRABZON da kuran  13 isimden biridir. Halen Kartal , Tuzla ,Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli ilçeleri içinde bulunan çeşitli derneklerde ,kültürel ve sosyal çalışmalar yapmaktadır.

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ