logo

reklam

SAPANBAĞLARI MUHTARINDAN BAYRAM ÖNCESİ YARDIM SEFERBERLİĞİ

Sapanbağları muhtarından bayram öncesi yardım seferberliği. Ramazan Bayramına sayılı gün kala yardım kuruluşlarının faaliyetleri hız kazandı. Pendik. Sapanbağları Muhtarı Mahallesinde bulunan yaklaşık 30 çocuğu ve annelerini bayram öncesi sevindirdi.

 

Muhtar Suat Dağ ve azalarıyla birlikte hayır sever iş adamlarından aldıkları destekle yetim ve  engelli yardıma muhtaç ailelerin çocuklarını Bayram arifesinde  Pendik te  bulunan Neomarin aliş veriş merkezinde bulunan LC WAIKIKI de  sabahın erken saatlerinde mağazaların açarak çocuklara doyasıya alışveriş imkânlarını sundular. Mağaza müdürü Fatih Yılmaz  ve çalışan  personelinin her çocuklarla tek tek ilgilendi. Çocukların mutluluğu gözlerinde okunuyordu.

Sapanbağları muhtarı Suat Dağ yaptığı açıklamada şunları söyledi. Biz mahallemizde kimin ne durumda olduğunu biliyoruz. Bizde elimizden geldiği kadar hayırsever iş adamlarından ve vatandaşlarımızdan yardımlarını bu insanlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Allah herkesin gönlüne göre versin. Ramazan ayı  boyunca erzak yardımı yaptık. İhtiyaç sahiplerinin evlerine teker teker ev ihtiyaçları olan yiyecek gıdaları ve süt ve para çeki verdik. Tabii ki bunu ben tek başıma yapmadım muhtar azalarımız da birlikte esnaflarımıza birlikte yaptık. Allah hayrınızı kabul etsin dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ