logo

reklam

Turgay Kılıç Pendik Belediye Başkan Aday adayı oldu

 

 

AK Parti Pendik Eski İlçe Başkanı Turgay Kılıç 31 Mart yerel seçimleri için Pendik Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

 

31 Mart’da yapılacak olan yerel seçimler için aday adayları başvuru yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda 2008-2014 yılları arasında 2 dönem Pendik Ak Parti İlçe Başkanı olan Turgay Kılıç, AK Parti İlçe Binası’nda müracaatta bulunarak belediye başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

İlçe başkanRüstem Kabil’e dosyasını teslim eden Turgay Kılıç; Çıktığımız bu yolda Allah hakkımızda hayırlı olana nasip eylesin. Bu bir yarış, bizde bugün bu yarışa dahil olduk. Öncelikle bu yarışta aday adayı  olan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Genel merkezimiz bir karar verecek o karar bizim için kabuldür. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah 31  Mart  seçimlerinde AK Parti’nin bayrağını en üst noktaya taşımak için çalışacağız” dedi.

Açıklamalarına Ak Parti 16 yılı geride bıraktığını hatırlatarak devam eden ve Pendik siyasetinin Erol Kaya ile başladığını dile getiren Kılıç, Erol bey gerçekten başarılı bir belediyecilik ortaya koydu. Bunun yanında belediyeden kişileri yetiştirip hem genel hem de yerel siyasete arkadaşlarımızı gönderdi. Yine Erol beyden sonra bayrağı devir alan belediye başkanımız Dr. Kenan Şahin bey üstün bir gayret gösterdi. Gecesini gündüzüne kattı. Şimdi bizlere düşen bayrağı en üst noktaya taşımak” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ