logo

reklam

AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI NİMET GÜNDOĞDU;”KARTAL BELEDİYESİ’Nİ GERİ ALACAĞIZ

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve Yönetimi basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen kahvaltı programında  açıklamalarda bulunan AK Parti Kartal ilçe Başkanı Nimet Gündoğdu 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Kartal Belediye Başkanlığı ile birlikte İBB’yi kazanacaklarını ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kartal’dan güçlü bir ses ve güçlü bir nefer olmaya ant içtiklerini söyledi. AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleşen toplantıya; İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, Meclis Üyeleri; Muammer Bektaş, Emrullah Aydın, Nizamettin Altıntaş, Haydar Göksoy, Mahmut Yazıcı, Ömer Boğaz, Nurten Ergür Ebubekir Dağ ile İlçe Yönetimi yer aldı.

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu kahvaltı programında 31 Mart’ta yapılacak seçimlere yönelik açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu; ”Güçlü ve Büyük Türkiye davamızın kartal cephesinde 2024 hedeflerimiz doğrultusunda, güzel hizmetlere imza attığımıza hepiniz inşallah şahit oluyorsunuz ve olmaya da devam edeceksiniz. 2024 hedeflerimiz kapsamında bıkmadan, yorulmadan, tüm Kartallı hemşerilerimizi sevgiyle ve muhabbet ile kucaklayacak ve çok çalışacağız. Hangi görüşten olursa olsun, tüm Kartallıları İlçe Başkanlığımızda misafir etmekten ve kendilerine çeşitli vesilelerle misafir olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

. KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ HER ZAMAN SİZLERE AÇIKTIR

Her fırsatta Kartallı hemşerilerimizin yanında ve yakınında oluyoruz, en azından bir telefon mesafesinde ulaşabilir olmaya gayret ediyoruz. Kartal’ın ve Kartallının derdi derdimiz, sevinci sevincimiz, kederi kederimiz olacaktır. Bizler AK Partili olmanın ve devletimizi yöneten parti olmanın verdiği sorumlulukla koşmaktan yorulmayacak, özelde Kartalımız, genelde ülkemiz için her zaman Hakkın ve hakikatin yanında olmaktan, “problemin değil, çözümün bir parçası olma prensibinden” asla vazgeçmiyoruz Bu hizmet yolculuğumuzda, sizleri her fırsatta bilgilendirmeye, çalışmalarımızı sizin şahitliğinizde Kartallı dostlarımıza duyurmaya çalışıyoruz. Yerel basının gücüne ve önemine olan inancımızla, yanınızda olmaya çalışacak ve her zaman pozitif hizmetlerle ve doğrularla gündemimizde yer almaya gayret edeceğiz. Kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açıktır. Dürüst, güvenilir ve doğru habercilik anlayışınıza olan inancımızla; her zaman iletişim halinde ve her konuda karşılıklı olarak doğruların yanında olmayı çok önemsediğimizi bilmenizi istiyoruz.

KARTAL’IN VE İSTANBUL’UN HİZMET SİYASETİYLE YENİDEN BULUŞMASININ MUTLULUĞUNU HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ.

Bizleri eleştirme hakkınıza sonuna kadar saygılıyız. Eleştirilerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dürüst, vicdanlı, hakkaniyetli ve iyi niyetli olmasını hassaten istirham ediyor Bu ilkelere yan yana durduğumuz zaman Kartal’ın ve İstanbul’un hizmet siyasetiyle yeniden buluşmasının mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Kartalımızın yirmi mahallesinde çözüm bekleyen yığınla sorunları var. Sizleri bunları en az bizler kadar iyi biliyorsunuz.

2024 YILINDA KARTAL BELEDİYESİ’Nİ VE İBB’Yİ GERİ ALARAK TARİH YAZACAĞIZ

Kartal’ın dört bir yanını naylon afişlerle donatarak, suni algılarla belediyecilik yapmaya çalışanların gerçek yüzünü ve sorunların hiçbirinin çözülmediği yenilerinin de eklenerek devam ettiğini halkımız ve sizler çok iyi bilmektesiniz. AK Parti Kartal Teşkilatı olarak yalanlarla, algılarla milletimizin kafasını karıştırarak siyaset yapanların inadına, 2024 yılında da Kartal Belediye’sini ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ni geri alarak tarih yazacağız. Belediyesini borç batağına sokan ve şişirilmiş kadroların maaşını zor ödemekten başka hiçbir gündemi olmayan biçare yönetimle mücadele ve halka hizmet yolunda sizleri yanımızda görmek, bize güç ve motivasyon katacaktır.  Bir kez daha sizleri bir arada bulunmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyor, bu buluşmamızın daha güzel nice buluşmaların vesilesi olmasını diliyor, programımıza katılımınızdan dolayı her birbirinize ayrı arı teşekkür ediyor, şahsım ve teşkilatım adına sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”dedi.

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ