logo

reklam

BAYBURT BELEDİYE BAŞKANI HÜKMÜ PEKMEZCİ İSTANBUL ANADOLU YAKASI BAYBURT DERNEGİNİ ZİYARET ETTİ

 

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci faaliyetlerine İstanbul’da devam eden Anadolu Yakası Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne ziyarete bulundu.

Anadolu Yakası Bayburtlular Derneğine gelişinde Hükmü Pekmezci,yi dernek başkanı Adem Doğan ve yönetim kurulu üyeleri karşılandı. Başkan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Pekmezci misafirperverliklerinden dolayı Adem Doğan ‘a teşekkür etti.

Başkan Adem Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ise Başkan Hükmü Pekmezci’nin ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek çalışmalarında başarı temennisinde bulundular. Daha sonra Başkan Pekmezci derneğe üye olarak şeref defterini imzaladı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı  Hükmü Pekmezci “Bayburt’umuzun düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 104. yıl dönümü kutlama programları dolayısıyla bulunduğumuz İstanbul’da faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Bayburt derneklerimizi ziyaret ettik. Anadolu Yakası Bayburt derneğimiz hemşehrilerimiz içinde, şehrimiz içinde önemli ve başarılı çalışmalarda bulunuyorlar. Ben bu başarılı çizgilerini sürdürmelerini temenni ediyorum. Tüm derneklerimiz hemşehrilerimizin ,gurbette kendilerini Bayburt’taymış gibi hissetmeleri için kilit rol oynuyor. Ziyaretimizde Bayburt’umuz da olan değişimleri kendilerine anlattık. Allah nasip eder pandemiyi atlatırsak bu yıl her zaman olduğu gibi Temmuz ayının 3. haftasında gerçekleştireceğimiz 26. Uluslararası Dede Korkut Şölenlerimize tüm hemşehrilerimizi davet ettik. Ben tekrar başkanımız Adem Doğan nezdinde derneğimize çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ