logo

reklam

HAYDAR GÖKSOY; “KARTALIMIZI AK BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURACAĞIZ”

AK Parti Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Haydar Göksoy, adaylık başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Nimet Gündoğan’a teslim etti.

NİMET GÜNDOĞDU; 31 MART’TA HEP BERABER ÇALIŞARAK AK KADROLARA TESLİM EDECEĞİZ.

İlçe binasında gerçekleştirilen adaylık başvurusuna çok sayıda vatandaş katıldı. Adaylık başvurusu öncesinde bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, bu süreçte aday olacak tüm adaylara başarılar diledi. Gündoğdu yaptığı konuşmada; “Buradaki kalabalığı, ilgiyi görünce artık şunu söyleyebiliyorum. Zamanı gelmiştir. Nöbet değişimi için, 31 Mart’ta hep beraber çalışarak AK Kadrolara teslim edeceğiz. Bugün adaylık başvurusunda bulunan arkadaşlarımız yıllardır Kartal Belediyesi ve İBB meclisinde, Kartallıların haklarını koruma hassasiyetini göstermişlerdir. Arkadaşlarımız omuz omuza verdikleri mücadeleyi adaylık başvurusunda da omuz omuza vermeyi tercih etmişler. Bundan dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Ben partililerimden ricam şudur. Aday kim olursa olsun, Cumhurbaşkanımızın gösterdiği adayın arkasında saf tutarak, çalışarak başarıya ulaşacağız” dedi.

 

HAYDAR GÖKSOY; “KARTALIMIZI AK BELEDİYECİLİĞE KAVUŞTURACAĞIZ”

İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu’dan sonra söz alan Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Haydar Göksoy, konuşmasını “Geçmişe Saygı, Geleceğe Güven” olarak vurguladı. Göksoy konuşmasında, geçmiş dönemde görev almış İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve partilileri tek tek sıralayarak “Geçmişe Saygı” duyulmasının önemini vurguladı. Konuşmasının devamında geleceğe güven parolamız ise Kartalımızın komutanlığını yapan ilçe Başkanımız Nimet Gündoğdu, meclis üyelerimiz, mevcut ilçe yöneticilerimiz, mahalle başkanlarımız, gençlik ve kadın kollarımız ve 2024 yılı belediye başkan adayımız açıklandığında ona duyulacak güvenden dolayı “Geleceğe Güven” diyorum. 15 yıldır hizmete hasret kalan ilçemizin makus talihini değiştirmek için aday adaylığı müracaatımı yapan kıymetli arkadaşlarıma başarılardiliyorum. Biz, bir olacağız, diri olacağız ve Kartalımızı AKbelediyeciliğe kavuşturmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ