logo

reklam

KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİ CHP KARTAL İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN UZUNOK’A ZİYARET ETTİ

 

2-20230116170224Kartalana-1-034 Gazeteciler Derneği Başkanı Selim Akdoğan ve Yönetimi tarafından gerçekleşen ziyarette gündeme dair açıklamalarda bulunan Süleyman Uzunok örgütü ile birlikte şeffaflık içerisinde seçimlerin kazanılmasına yönelik bir çalışma yürüteceklerini belirterek misyonu ve görevinin Kartal’ın değerleri ile birlikte çeşitlilik üzerine bir yönetim anlayışıyla çalışmalar yürütüleceğini söyledi.

Uzunok Kartal’ın yıllarca iki otorite ile yönetildiğine dikkat çekerek 17 bin üye sıralamasıyla Anadolu Yakası’nda üçüncü ilçe konumunda olan Kartal’ın en azından Milletvekili veya MYK’da temsil edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Süleyman Uzunok Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in genç ve dinamik olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek siyasette başarılı bir grafik çizdiğini söyledi.Başkan Gökhan Yüksel ile herhangi bir sorunun olmadığının altını çizen Süleyman Uzunok İlçe Başkanı olarak tüm örgütü kucaklayan bir yaklaşımla çalışacaklarını söyledi.

Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı Selim Akdoğan ziyarette yeni göreve gelen CHP Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok’a nezaketinden dolayı teşekkür ederek başarı dileklerini iletti.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ