logo

reklam

MEHMET KILINÇKAYA YENİDEN REFAH PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

 

Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet  Mehmet Kılınçkaya 28. dönem Milletvekili  seçimleri için,  İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu  İl SKM Başkanı Küçükağa Haciefendioğluna yaptı.

MEHMET KILINÇKAYA KİMDİR :

PARTİSİ VE ÜNVANI : Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Başkan Yardımcısı

DOĞUM YERİ VE TARİHİ : Afyonkarahisar / 1990

ÖĞRENİMİ VE MESLEĞİ : Üniversite/ Endüstri Mühendisi

1990 Afyonkarahisar , Sinanpaşa doğumlu olan Mehmet Kılınçkaya Liseyi Tuzla Anadolu Teknik Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Endüstriyel Elektronik üzerine yaptı.

Mehmet Kılınçkaya Saadet Partisi Kartal Gençlik Kolları İlçe yönetim kurulu üyeliği, Sinanpaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı , Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu üyesi olan Mehmet Kılınçkaya aynı zaman da Yeniden Refah Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Kurucu İlçe Başkanı görevlerinde bulundu.

Şuan da Kartal İlçe Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Zayıf Akım Sistemleri üzerine olan Aile  Şirketinde Genel Müdürlük görevine devam ediyor.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ