logo

reklam

NİZAMETTİN ALTINTAŞ; “KARTAL SEVDALISI OLARAK YOLA ÇIKIYORUM”

AK Parti Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Nizamettin Altıntaş, adaylık başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Nimet Gündoğan’a teslim etti.

NİMET GÜNDOĞDU; 31 MART’TA HEP BERABER ÇALIŞARAK AK KADROLARA TESLİM EDECEĞİZ.

İlçe binasında gerçekleştirilen adaylık başvurusuna çok sayıda vatandaş katıldı. Adaylık başvurusu öncesinde bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, bu süreçte aday olacak tüm adaylara başarılar diledi. Gündoğdu yaptığı konuşmada; “Buradaki kalabalığı, ilgiyi görünce artık şunu söyleyebiliyorum. Zamanı gelmiştir. Nöbet değişimi için, 31 Mart’ta hep beraber çalışarak AK Kadrolara teslim edeceğiz. Bugün adaylık başvurusunda bulunan arkadaşlarımız yıllardır Kartal Belediyesi ve İBB meclisinde, Kartallıların haklarını koruma hassasiyetini göstermişlerdir. Arkadaşlarımız omuz omuza verdikleri mücadeleyi adaylık başvurusunda da omuz omuza vermeyi tercih etmişler. Bundan dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Ben partililerimden ricam şudur. Aday kim olursa olsun, Cumhurbaşkanımızın gösterdiği adayın arkasında saf tutarak, çalışarak başarıya ulaşacağız” dedi.

NİZAMETTİN ALTINTAŞ; “KARTAL SEVDALISI OLARAK YOLA ÇIKIYORUM”

Ak parti Kartal Belediyesi Başkan Aday Adayı Nizamettin Altıntaş adaylık başvurusunda yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Kartal’da doğmuş, büyümüş, okumuş, tozlu yollarında top oynamış Kartal’ın bir evladı olarak, asıl önemlisi de Kartal sevdalısı bir kardeşiniz olarak, vatanım, memleketim, yurdum dediğim Kartal için yola çıkıyorum. Doğduğumuz yer neresi olursa olsun, Kartallılık bilincini taşımak, bu bilinci yerleştirmek öncelikle bizim görevimiz. Kartallılık üst kimliğinde buluşursak, sevgiyi, saygıyı ve hoş görüyü kardeşlik hukukunu da pekiştiririz” dedi. Altıntaş bu göreve talip olan tüm arkadaşlarına başardılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

NİZAMETTİN ALTINTAŞ’IN ÖZGEÇMİŞİ

Kartal’ın Hürriyet mahallesinde doğdu. Halen aynı mahallede ikamet etmektedir. İlk, orta ve lise öğrenimini şimdiki adı Yüksel İlhan Alanyalı olan okulda tamamladı. 1999 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümüne giriş yaptı. 2003 yılında Üniversitesinden mezun olunca evlendi. Ömer(15 yaşında), Beyza(12 yaşında), ve Zeynep(4 yaşında) isimli dört çocuk babasıdır. 2004 yılında askerlik görevini yapmak üzere Ankara Beytepe’ye gitti. 2005 yılında askerlik dönüşü iş hayatına girdi. 9 yıl aktif olarak özel sektörde birçok pozisyonda çalıştı; Kaba Yapı Şefi,Şantiye Şefi, Teknik Müdür. 20 Mart 2013’te bilgi tecrübe ve dinamizm özelliklerini birleştirip kendi inşaat şirketini kurdu. Yatırım ve taahhüt işleri üzerine serbest olarak çalışmalarına yaklaşık altı yıldır devam etmektedir. 2006 yılında Trabzon Taşocaği köyü kültür dayanışma ve sosyal yardımlaşma derneği genel sekreterligine seçildi. İki dönem bu göreve devam etti. 2012 yılında dernek başkan yardımcısı oldu ve halen devam etmektedir. 2016 yılında Kartal Trabzonlular dernegi kurucu yönetim kurulu üyeliği ve aktif olarak başkan yardimciliği görevini ifa etmektedir, sivil toplum kuruluşları ile sürekli hem hal oldu. Olmaya da devam etmektedir, bunun yaninda; Kurfali Karadenizliler derneği üyeliği, doğu karadenizliler derneği, İnşaat mühendisleri—meslek odası, istanbul ticaret odası gibi dernek, kurum ve kuruluşlara aktif üyelikleri devam etmektedir. Mesleki açidan kendisinii biraz daha geliştirmek düşüncesiyle Maltepe Üniversitesi “yapi deprem mühendisliği yüksek lisans programina” girdi. 2014 yılında yüksek inşaat mühendisi sıfatıyla egitimini tamamladı. Siyasi hayatına 2005 yılında askerlik dönüşünde hürriyet mah, yönetim kurulu üyesi olarak başladı. 2009 yılında mahalle başkanlığına getirildi. Mart 2009 yerel seçimlerinde Kartal Belediye meclis üyeliğine aday oldu ve seçildi. Görevi devam etmektedir. Meclis üyeliği süresince ; Afet ve deprem komisyonu üyeliği, Kültür komisyonu üyeliği, Meclis başkanlık divanı katip üyeliği, İmar komisyonu üyeliği (5 yıl ) görevlerinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ