logo

reklam

SEKMEN BAYBURTLULARLA KAHVALTIDA BULUŞTU.

Erzurum Belediye Başkanı ve Eski Kartal Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Sekmen Bayburlularla kahvaltıda buluştu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Sekmen bu yarışta bende varım dedi.

 

Kahvaltının açılış konuşmasını Bayburtlular Derneği Genel Başkanı Adem Doğan yaptı. Doğan yaptığı konuşmada şunları söyledi.  “Başkanımızın İstanbul Büşükşehir belediye Başkan  aday adaylığını destekliyoruz. Başkanımızın Samandırada ve Kartalda yaptığı hizmetleri iyi biliyoruz.  Bizlerin iyi ve kötü gününde her zaman yanımızda olmuştur.  Dolayısıyla çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar dilerim. Rabbim hayırlara vesile etsin. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

Daha sonra söz alan Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen şunları söyledi.  “İstanbul Büyük Şehir Belediye başkanlığına aday adayıyım.  İstanbul’da Samandıra Belde Belediye Başkanlığı ve Kartal’daki iki dönem belediye başkanlığı Erzurum Belediye Başkanlığı tecrübemi İstanbul için kullanmak istiyorum . İstanbulun sorularını iyi biliyorum.  İstanbulun en büyük sorunu kentsel dönüşümdür. Bu sorunu tecrübeli ekibimizle çözeceğiz . Siz STK lardan bizlere destek vermenizi istiyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ