logo

reklam

VODAFONE HER ŞEY YANIMDA’DA  ZİLLER İNDİRİM İÇİN ÇALIYOR

1694156037_Yusuf_Aysal 1694155942_Vodafone_Her___ey_Yan__mda_Okula_D__n____

 

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da okula dönüş dönemi için elektronikten kırtasiyeye kadar pek çok kategoride %30’a varan indirimler sunuluyor. Kampanya 1 Ekim’e kadar devam edecek.

 

8 Eylül 2023 – Vodafone’un online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da okula dönüş dönemi için birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Yeni eğitim öğretim yılı için hazırlık yapan müşteriler Her Şey Yanımda’nın Elektronik, Okul Giyim ve Kırtasiye kategorilerinde sunulan özel indirimlerden faydalanabiliyor.

 

1 Ekim’e kadar sürecek okula dönüş kampanyasında elektronik kategorisinde akıllı telefon, bilgisayar, tablet, klavye, kulaklık gibi ürünler uygun fiyatlarla ve sınırlı stokta sunuluyor. Buna göre, Xiaomi markalı telefonlarda okula dönüş kampanyasına özel teklifler ve çok uygun fiyatlar sağlanıyor. ZTE Nubia markalı ürünler Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone Her Şey Yanımda’da yer alıyor. Okula dönüş kampanyası döneminde Nubia markalı tablet alışverişinde Nubia markalı telefon hediye verilirken, Nubia alışverişine özel aylık 30 GB internet hediyesi, ön siparişe özel de %30 indirim sunuluyor. Diğer yandan, Okul Giyim kategorisinde DeFacto, Mavi, Boyner, Puma, Vans, New Balance markalarında %10 indirim sağlanıyor. Kırtasiye kategorisinde ise Can Yayınları kitaplarında sepette %30 indirim uygulanırken, diğer kırtasiye ürünlerinde çok özel teklifler ve sepet indirimleri sunuluyor.

 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

 

“Vodafone Her Şey Yanımda ile müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunuyoruz. Pazaryerleri arasında farklılaşan projelerimizle kendimizi ‘yeniliklerin öncüsü’ olarak konumlandırıyoruz. Bu anlayışla, okula dönüş dönemi için de özel indirimler sunuyoruz. Okul ihtiyaçları için uygun fiyatlı alternatifler arayan müşterilerimiz Elektronik, Okul Giyim ve Kırtasiye kategorilerinde sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilir. Tüm müşterilerimizi okula dönüş kampanyamızdan yararlanmak üzere Vodafone Her Şey Yanımda’ya davet ediyoruz.”

 

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

 

Müşteriler, okula dönüş kampanyasına ek olarak Her Şey Yanımda’daki farklı kampanyalardan da faydalanabiliyor. Buna göre, 30 Eylül tarihine kadar geçerli olmak üzere Ziraat  Bankkart ile Vodafone Her Şey Yanımda’dan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişlere 100 TL Bankkart Lira, toplamda 300 TL Bankkart Lira veriliyor. Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı müşterilere özel Her Şey Yanımda Vodafone Ev İnternet Butiği’nde geçerli 500 TL hediye çeki sunuluyor. Vodafone bireysel müşterileri, dijital çekiliş ürünleri hariç 150 TL ve üzeri siparişlerinde haftada en fazla 2, ayda 8 kez yararlanabileceği haftalık 5 GB internet paketi kazanıyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo için ücret alınmıyor. Yasal taksit sınırları içinde seçili bankalar ve ürün gruplarında peşin fiyatına 3, 6, 9 ve 12 ay taksit imkanı sunuluyor.

 

Farklı kategorilerde 4 milyonu aşkın ürün 

 

Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Moda, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Spor ve Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Yaşam, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuar olmak üzere farklı kategorilerde 4 milyonu aşkın ürün sunuluyor. Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

 

 

Vodafone hakkında

Vodafone, Avrupa ve Afrika’nın en büyük telekom şirketidir. Daha iyi bir gelecek hedefiyle, bireylerin yaşam kalitesini artıran, kritik sektörlerde dijitalleşmeyi sağlayan, kapsayıcı ve sürdürülebilir dijital toplumları mümkün kılan teknolojileri sunuyoruz.

17 ülkede 300 milyonu aşkın müşteriye mobil ve sabit iletişim hizmetleri sunuyor, 46 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütüyoruz. Aynı zamanda, Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünya lideri bir şirket olarak, 167 milyonu aşkın cihaz ve platformu birbirine bağlıyoruz. Afrika’nın en büyük finansal teknoloji platformu Vodacom Finansal Hizmetler ve M-Pesa ile 7 ülkede 71 milyonu aşkın kişiye hizmet veriyoruz.

2040 yılına kadar net sıfır emisyona ulaşmak ve çevresel etkimizi azaltmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı şekilde, müşterilerimize de 2030 yılına kadar 350 milyon ton karbon emisyonunu azaltmada yardımcı oluyoruz. Ayrıca, 2025 yılına kadar şebeke atıklarımızın yüzde 100’ünü yeniden kullanma, yeniden satma ya da geri dönüştürme hedefimiz doğrultusunda, cihaz atıklarının azaltılmasına yönelik aksiyonlarımıza devam ediyoruz. 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ